Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkDeer

    senior tag

    válasz #07400704 #8382 üzenetére

    Szerintem már többen vagyunk akik a hiba miatt romolnak, mint akik kedvtelésből.

  • Pampipapi

    tag

    válasz #07400704 #8382 üzenetére

    Azt aláírom, hogy sok előnye van ha gyártói garival veszel készüléket, de akiknél ez a hiba előjött (hidd el vannak páran), azoknál jellemzően gyári ROM-mal, ahogy a boltból elhozták. Sőt pont egyéb ROM-nál nem jött elő, de DarkDeer azért rakott fel CM ROM-ot, mert a gyárival gondja akadt (ahogy én is), pedig Ő a gyárit akarta/akarja működő képessé tenni.
    Pl. én gyártói garival vettem HTC One S készüléket pár hónapja, szintén agyon dicsért telefon, most viszem gariztatni, nem is egy problémával (3-4), gyári ROM semmi mókolás.
    Androidos gépet sokan pont azért vesznek, mert nyitott a rendszer, próbálgatni akarnak ROM-okat, ettől még lehetne megbízható (főleg gyári ROM-mal).
    A feleségemnek és nekem kellene két db jó telefon, már sok variáció felmerült, most az lesz, hogy nekem marad a HTC, neki meg veszek egy IPhone 4S-t, pár ezer Ft-ból megvesszük rá a szükséges progikat és kész. A Galaxy ACE-től nem vártam anno sokat, de még azt sem kaptam meg, telefonálásra pl. teljesen alkalmatlan volt az is. Ez már a vicc kategória, nem voltam IPhone párti, de talán végre nem fogok csalódni.
    Ez már korral is jár, ha 16-20 éves lennék, mást gondolnék... Meg azokat is megértem akik imádják a G-t, ha nem jön elő ez a hiba, akkor jó kis telefon ez.
    Abba meg nem is akarok mélyebben belemenni, hogy milyen brutális hardver kell ahhoz, hogy egyáltalán az alap android rendszer teljesen akadás mentesen menjen.... De ez is megér egy misét,de tömören: nevetséges (bár IOS-nél sem sokkal jobb a helyzet ezen a téren)

    Mindez csak az én véleményem, bocs, hogy hosszú voltam!

Új hozzászólás Aktív témák