Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    válasz Lala6 #261 üzenetére

    Pontosan azért kapott ilyen plecsnit, mert JÓ készülék. Igen, való igaz, hogy történetesen LG-ről van szó, akik azért készítettek már néhány kellemes telefont, de nem volt meg az a valóban részletekig menő kidolgozás, ami a G-t jellemzi. Jómagam is ritkán osztogatok ilyen minősítést, LG vagy nem LG, de vannak esetek, amikor alig akarom visszaadni a tesztpéldányt. Na, ez most ilyen eset és ebben nem játszik szerepet a márka, mert nem attól lesz jó egy mobil, hogy mi van ráírva. Ezért is írtam, hogy talán a valaha gyártott legjobb LG telefon, amit kiadtak. Azt meg valahogy senki nem vette figyelembe, hogy már tavaly ősszel megjelent, de a még nem is kapható HTC One-nal mérik össze. Igen, mindkettő csúcsmodell, és a HTC One is nagyon ütősnek ígérkezik, de azért a bő fél éves különbség nem kevés. Ehhez képest hardveresen (a kamerát leszámítva, amire én is nagyon kíváncsi vagyok) nem fog igazán többet nyújtani (a táblázatban meg látszik, hogy a jelenleg piacon lévőkkel simán partiban van vagy le is nyomja), az új Sense felület meg majd kiderül, milyen.

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák