Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolt19900

    őstag

    ez a telefon egy motorola defy-t le tudna váltani, amennyiben arra használom a defy-t, hogy fb csetelek, gmailezek és telefonálok rajta?

    az idegesít néha a defyben, hogy gyorsabban gépelek az ujjaimmal, mint ahogy az megjelenítené, és a csetfejek előugrásakor be-be röccen a telefon... 60k az új ára t-nél ugye.... ennyiért kapok használt, alig használt s3 as samut -nem nem flém háborút szeretnék elindítani- csak kérdésem az lenne, hogy inkább egy új lg f6 vagy egy samu s3 LTE (ugye ami a fő ok, az a ram mennyisége).... ??vajon mennyi ideig lesz elegendő az 1gb ram?? amit az lg tartalmaz

    halkan jegyzem meg, hogy szomorúan konstatálom, hogy egyre tovább öntik kifelé az egyre több ramot zabáló alkalmazást, amennyiben ez nem lenne, simán maradhatna a kis defykém napi használatomban, de így el kell gondolkozzak ilyesmin....

    szóval smootabb lenne az f6? nem röccenne be olyan sokszor stb. (vagy inkább alig használt s3/s3LTE)

    jujj, vagy pedig még játszik a sony sp.... ezt majdnem elfelejtettem

    köszönöm

    [ Szerkesztve ]

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz mediumgecso #3695 üzenetére

    ez az látod :D hogy jókat mondanak az lg-ről is (kb annyi a panasz, hogy a hátulja, de meddig tart rá venni egy gumis hátlap védőt pl.) megszokni megtudnám, azzal nincs baj, de sokszor nagyon elég a defynek a kijelzőmérete is

    és most, ha azt végiggondolom, hogy a fél gigás memória korszaka hány évvel (lassan 4) indult és kitartott, akkor az 1gb korszak, ha már fele eddig kihúzza akkor nekem nincs is igazából szükségem, lassan nyugdíjazott csúcstelefonra

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz mediumgecso #3698 üzenetére

    most ez a szét meg össze romolás annyira nem tántorítana el, elektronika és kész :) az én defymen sem az alap 2.3 van.... és így szép az élet :)

    de persze megnézem az f6 ot, és az sp-t is és akkor döntök (ha meglesz rá a keret)

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

  • zsolt19900

    őstag

    válasz mauimagic #3700 üzenetére

    defy már akkor megakad szegény, ha kinyitom a fb csetet :D

    okés értem én, hogy elmúlt felette az idő, de annyira sajnálom... nagyon jó telefonnak tartom

    de akkor plusz egy tőled is, hogy frankó telefon ez az F6

    a középső nem érintős gombját mennyi idő alatt szoktad meg? ez az egyetlen egy nyűgöm még ezekkel a telefonokkal (pl a galaxy sorozattal is)

    Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Új hozzászólás Aktív témák