Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • libus

    őstag

    válasz Old FatBoy #593 üzenetére

    Akkor kifejtem bővebben! [link] :)

    Gyerekek ezt nem hiszem el!!! :W :W :W
    Jó 2 cm-es karc van a teló képernyőjén! :W Ráadásul keresztirányba! :W
    Tegnap du. 5 előtt vettem. Ott a boltba nem vettük le a fóliát (se én, se az eladó), csak az aksi, meg a Sim kártya lett beletéve.
    A dobozában volt hazáig! Otthon az ágyba egy kicsit még nyomkodtam lefekvés előtt (de nem volt villany felkapcsolva). Meg telefonáltam róla még este. Aztán ma délelőtt irány tokot venni.
    A zsebembe tettem, persze kulcsok közé! Ráadásul mindig úgy teszem a zsebembe is a telefonjaimat, hogy a kijelző mindig befelé van.
    A telefonos boltba rakom ki a pultra a telefont, s mondom az eladónak, hogy erre szeretnék tokot venni, s még ő szólt, hogy jó nagy karc van a telón. Mondom MI VAN???? Igaz, én nem is nézegettem kikapcsolt állapotban a kijelzőjét, hogy esetleg karcos-e. Hisz egy újtól ez elvárható.
    Még a boltossal együtt néztük meg a nadrágomat, de semmi olyant nem találtunk ami megkarcolhatta!
    Meg a zsebben nem is tud megkarcolódni keresztirányba, csak hossz irányba ahogy becsúsztatod ill. kiveszi az ember!!
    Meg ráadásul nem is hajszál karc, hanem mély, hisz megakad rajta a körme az embernek.
    Ne tudjátok meg, tiszta ideg lettem! :(( Nincs 1 napja, hogy vettem, és ezzel szembesülök!!
    Én aki vigyázok a telefonjaimra!! Még éjszaka is törülközőre tettem rá, hogy ne legyen semmi rajta!
    Meg mutattam a telefonos srácnak, ahol a tokot vettem, hogy nézze meg a 4 éves SGS-em, egy pici karc nincs a kijelzőjén, és nem látott ő sem. És ez pedig már 4 éves!!! Ez is bizonyítja azt, hogy mennyire vigyázok a telefonjaimra!!
    Ráadásul az SGS-en Gorilla Glass I van, ezen meg Gorilla Glass II !!!
    Egyszerűen értetlenül állok a dolog előtt, mert semmi, de semmi nem karcolhatta meg a kijelzőt a zsebembe, míg elmentem tokot venni. Hazaúton meg a dobozában hoztam! Otthon törülközőre volt lerakva!
    Felhívtam a boltot ahol vettem. Elmondtam nekik ezt, és mivel más lehetőséget nem látok a karc magyarázatára, mint azt, hogy az már akkor rajta volt mikor vettem. Persze se a boltos, se én nem néztük át, ill. nem vettük le a készülékről a fóliát, hogy a kijelzővel nincs e probléma. :(
    Azt mondta a Telenoros hölgy, hogy visszaküldik 72 órás garanciába, azaz elküldik szervizbe, s majd ott megállapítják, hogy ez már ilyen volt-e. De NÁLAM 1000%, HOGY NEM KARCOLÓDHATOTT MEG!!! :(
    2 hét mire visszajön.... :(((

    Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

Új hozzászólás Aktív témák