Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • David75

    őstag

    Ez pont olyan mint amit vártam.Ha ilyen lett volna az első prada akkor nem vettem volna viewty-t.Csak akkor még számított a megapixel...Ma már szerencsére úgy vagyok hogy igaz az iphone-om 2megapixeles de a másik zsebemben úgyis van egy 8megapixeles fényképező...Ami mellesleg bármilyen pixon-nál meg innovi-nál szebb képet csinál sőt xenon vaku is van ha már fényképezni kell...De hát éljen a megapixel háború.Harc a minél nagyobb plakátokért...Meg egy kép legyen 2megabyte méretű hogy egy este alatt 2giga képem gyűljön össze...

    iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

  • David75

    őstag

    Elnézést ha esetleg rosszúl olvastam.De nekem elég nevetségesen hat hogy egyáltalán hasonlítjuk a prada2-t a se g900-hoz.Először is nem egy kategória.Másrészt beláthatnék már a nagy sonyericsson-osok hogy vergődik a cég ahogy van.Olyan jó a sonyericsson féle symbian hogy már soha többet egy telefonba se rakják be.Alapvetően nem értem egy 2,4"-es érintő képernyő lényegét sem.Arról pedig ne is beszéljünk hogy kb 200mhz-s proci milyen gyorsan dolgozik.Nem is értettem milyen megfontolásból rakták bele hisz a nokia egy régebbi zenemobilba az 5700-ba is már 369mhz-s procit rak.Pedig az nem is érintős.Egy fórumon olvastam hogy miért na hát aztán igazán nevetséges indok volt.Azért raknak ilyen kis procit bele mert így tovább bírja az akksi.Kb olyan megoldásnak tartom ezt minthogy azért nem fűtünk a lakásba és azért fagyunk meg hogy kisebb legyen a számla.

    iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

  • David75

    őstag

    Ja és még valami.Szerintem semmilyen módon nem kéne lehúzni egy cikket hogy ez nincs benne ez meg az.Szerintem egyikünk se fizet azért hogy a teszt író megírja a teszteket.Kb örüljünk hogy nem kell a gép elöl fel állva valami mobilboltban megnézegetni ha érdekelne egy telefon ahol kb páros lábbal rúgnak ki ha utána nem veszed meg de legalábbis nagyon bunkók.Vagy nézheted a médiámarkt-ba a szétnyomkodott verziót vagy üvegen keresztül.Ez a melyik cég melyik tesztelőnek fizet ez meg teljesen nevetséges és felesleges is.Alapvetően mindenkinek húz a szíve valamelyik cég felé és így nem lehet teljesen független tesztet írni meg nem is kell.Például ha valami begyöpösödött se fan irta volna az x1 cikket akkor biztos nem lett volna így rávilágítva a hibákra pedig rá kell...

    iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

Új hozzászólás Aktív témák