Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LEFTHORSE1

    őstag

    válasz David75 #42 üzenetére

    Akkor hadd világositsalak fel miért kell egy hiányosan megírt cikket lehuzni, a potenciális vásárló ebbe kapaszkodik, ha feltételezés alapján megvásárolja a készüléket majd otthon rájön egy pár gyártói mulasztásra amelyek számára használhatatlanná teszik a készüléket, akkor rohadtul fogja érezni magát mert nem lett eleget felvilágositva. Igy jártam én a Samsung F480-al, elolvastam a tesztet és a hozzászólásokat, minden oké, külsőre tetszett hát meg is vettem, egy nap alatt olyan két gyártói hibát kaptamamelyekről szó sem esett a tesztben, pl böngészés közben nem lehet kilépés nélkül a menübe visszalépni, a zene lejátszót sem lehet irányitani ha háttérben fut böngészés közben, esetleg BT fülesről, és a BT-n fogadott fájlokat sem lehet a memkarira irányitani, most szeretném eladni de csakis veszteséggel ha sikerül. nem is mertem volna feltételezni hogy van olyan gyártó aki nem tesz multi taskingot ( legalább csak kettőt) a készülékébe, és még is, megszivtam.

    Cseberből vederbe

  • erdoke

    titán

    válasz David75 #42 üzenetére

    "Szerintem egyikünk se fizet azért hogy a teszt író megírja a teszteket"
    Szerintem ezt rosszul gondolod. Azért bámulod az oldalon villódzó reklámokat, hogy annak bevételéből fizessék (többek között) a cikkírót is. Ha nem bámulod, nincs bevétel, ergo nincs "ingyen" cikk sem. Tehát fizetsz, csak indirekt módon. Te döntöd el, hogy ha legközelebb ilyen typusú cikket látsz, vagy éppen ettől a szerzőtől jön ki újabb írás, elolvasod vagy sem.

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák