Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 123xyz

    tag

    Ennek a telefonnak 2 előnye lehet ezen az árszinten:
    1, szolgáltatónál (részletre) kapható
    2, a Xiaomi és társaival ellentétben 2 év garanciával rendelkezik.
    Azért csak úgy írom, hogy lehet, mert ezek nyilván nem mindenkinél fontos szempontok. De vegyük figyelembe, hogy vannak, akiknél számít.

    Persze specifikációk alapján bőven akadnak 50-ért jobb telefonok is, de azért ez az LG-t figyelembe véve előrelépés a középkategória alsó szegmensében (én legalábbis oda sorolnám :) ). Az első K10-ben pl. még csak 1,5 GB RAM volt, nem is volt jó választás emiatt. Továbbá az ideiben az akkumulátor kapacitása is jobb lett, és az árával sem szálltak el.

    Kártyás ára egyébként a Vodafone-nál jelenleg 50 ezer huf, annyiért azért egész korrekt, de pl. az én esetemben a Vodafone You aktuális akciójával - akár 20 ezer ft kedvezmény LG készülékekre - egyszerűen ez volt a legjobb választás. Az egyik előfizetéses csomagban így 3000 ft + 24*1000 ft összesen amit fizetni kell érte. :)

    [ Szerkesztve ]

  • 123xyz

    tag

    válasz janeszgol #21 üzenetére

    22 helyett 24*1000, nem? (2 évig van ez a részlet.) Szóval 39 összesen.
    Egyébként amikor én vettem, akkor még nem 15 ezer volt, hanem 25 az alap ára, és ebből jött le a You miatti 20 kedvezmény meg még 2 ezer a köszönet program révén :)

    @ (#22) Viktor0610
    Akkor ügyes voltál :DDD Egyébként hol adnak rá 2 év magyar garanciát? (pl. az Eustock-nál meg az Edigital weboldalán mindig is 1 év volt kiírva)

Új hozzászólás Aktív témák