Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RedBoyforCE

    csendes tag

    Sziasztok!
    Tervezem egy ilyen telefon vásárlását, és vásárlás előtt lenne 1-2 kérdésem.
    - Olvastam egy külföldi tesztben, hogy nem támogatja a flash tartalmakat a telefon. Ez érvényes a youtube videók megnézésére is?
    - Van rá valamilyen jó navigációs szoftver? Nem szeretnék vagyonokat kifizetni a google maps állandó csatlakozásáért
    - doc/xls/ppt/pdf formátumokkal jól bánik? Vannak rá jó olvasók már?
    - Milyen hátrányt jelent ténylegesen, hogy csak 1.5-ös android van rajta?

    N82-ről tervezem a váltást, és ezen a telefonon mindent kihasználok. Wifin nézem meg az emaileket, a feltöltött jegyzeteket a PDF olvasóval, vagy a quickoffice-val nézem meg. Rengeteg fotót szoktam készíteni úton útfélen vele. Sokat SMS-ezek, de utálok sokat nyomogatni, szóval T9-et használom (amit a QWERTZ bill váltana ki). Rengeteget telefonálok is. Néha-néha meg megnézem a GPS-en hogy hogyan is juthatnék el A-ból B-be Ndrive-on. FM rádiót reggelente hallgatok.

    A kérdésem így a sok leírt maszlagom után még az lenne, hogy aki sokat használta már az ő készülékét és van tapasztalata, az meg tudná írni nekem, hogyan teljesít a GW620 ezekben a feladatokban? Nagyon hálás lennék érte.
    :)

    Nokia 3210 -> Nokia 3330 ->Nokia 6600 -> SE K750i -> Nokia N82 -> LG GW620 -> Nokia N82 -> HTC Desire Z -> Samsung Galaxy Note 3 -> Oneplus 3T -> Onellus 7T-> Samsung S21FE -> Samsung S22 Ultra

  • RedBoyforCE

    csendes tag

    Tegnap megvettem én is a kicsikét és nem csalódtam benne. Nagyon jó a billentyűzete, az érintőkijelző néha pontatlan, de nem vészes, szolgáltatások terén meg ott van a toppon. Egyedül az Outlook szinkronizálást nem tudom megoldani sehogyan sem, valamint divx videót sem hajlandó lejátszani. :F Amúgy nagyon faja kis készülék! :)

    Nokia 3210 -> Nokia 3330 ->Nokia 6600 -> SE K750i -> Nokia N82 -> LG GW620 -> Nokia N82 -> HTC Desire Z -> Samsung Galaxy Note 3 -> Oneplus 3T -> Onellus 7T-> Samsung S21FE -> Samsung S22 Ultra

  • RedBoyforCE

    csendes tag

    válasz adp #624 üzenetére

    Így másnap már sokkal inkább kijönnek a hiányosságai... :( A kamera egyszerűen borzalmas, iszonyatosan nehézkesen kezelhető a beállítása (nem az a baj, hogy tárcsás, hanem, hogy kb minden 10. érintést érzékel...), exponálásnál meg legalább 1 mp-t késik... Az Android Markettől sem vagyok elájulva... annyi fölösleges, memóriazabáló vacak van fenn, hogy az nem igaz... Egyedül ami tetszik benne az a billentyűzet, a facebook (letöltött) kliens, valamint az sms-ezés... hatalmas csalódás...

    Nokia 3210 -> Nokia 3330 ->Nokia 6600 -> SE K750i -> Nokia N82 -> LG GW620 -> Nokia N82 -> HTC Desire Z -> Samsung Galaxy Note 3 -> Oneplus 3T -> Onellus 7T-> Samsung S21FE -> Samsung S22 Ultra

  • RedBoyforCE

    csendes tag

    válasz adp #626 üzenetére

    Tudom, hogy rezisztív a kijelző, csak néha bosszantó, hogy már 10. nyomásra sem csinál semmit.
    N82-m volt előtte, és az is autofókuszos volt. Nem a fókuszálással van a bajom, az tudom hogy megy... Az a bajom, hogy fókuszál->lenyomom->kamerahang kiad és csak az után 1 mp-vel készíti el a képet. Ha meg megremeg a kezem, a képek elmosottak lesznek. És az esetek 90%-ában sajnos azok... N82-nél ha exponáltam, akkor a rögzítés gyors volt, nem kellett még kitartani sokáig.
    Még azért próbálgatom, de ha valaki megveszi menet közben, nem fogok sírni utána...

    Újabb vicc: Este leraktam 25%-os töltöttséggel, ma reggel nem ébresztett fel, mert lemerült 0-ra az akku. Pedig nem hagytam bekapcsolva a Wifi-t, ki volt lőve minden program (advanced task killer)... ez ahem... elég érdekes...

    Nokia 3210 -> Nokia 3330 ->Nokia 6600 -> SE K750i -> Nokia N82 -> LG GW620 -> Nokia N82 -> HTC Desire Z -> Samsung Galaxy Note 3 -> Oneplus 3T -> Onellus 7T-> Samsung S21FE -> Samsung S22 Ultra

  • RedBoyforCE

    csendes tag

    Sziasztok!
    Hogy lehet beállítani a Vodafone-os MMS fogadást a telefonon?
    Üdv

    Nokia 3210 -> Nokia 3330 ->Nokia 6600 -> SE K750i -> Nokia N82 -> LG GW620 -> Nokia N82 -> HTC Desire Z -> Samsung Galaxy Note 3 -> Oneplus 3T -> Onellus 7T-> Samsung S21FE -> Samsung S22 Ultra

  • RedBoyforCE

    csendes tag

    válasz Bog #670 üzenetére

    Én is megtaláltam a paramétereket, csak azt nem, hogy hol kéne őket beütni. Mert az üzeneteknél csak az érvényességet lehet beállítani, meg hogy kérek e kézbesítési jelentést, meg hogy automatikusan töltse le az MMS-eket.
    Google-t meg tudom használni, de erre nem találtam eddig infót...

    Nokia 3210 -> Nokia 3330 ->Nokia 6600 -> SE K750i -> Nokia N82 -> LG GW620 -> Nokia N82 -> HTC Desire Z -> Samsung Galaxy Note 3 -> Oneplus 3T -> Onellus 7T-> Samsung S21FE -> Samsung S22 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák