Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • babati

    aktív tag

    válasz Black Dragon #255 üzenetére

    nem tudom mit nyomogatsz, de biztos hogy nem egy gt500-ast. volt már jó pár érintős telefon a kezembe (sok rezisztív), de eggyiknek sem volt ilyen jó az érintése mint a gt500-nak. ja és ha lenne rajta qwerty akkor biztos hogy nem adtam volna el. nem is tudom mié nyavajogtok amikor nekem soha nem fagyott le, gyors volt, tudtam használni benne mindent és még ráadásul esett is egy marha nagyot és egy karcolás nélkül megúszta. ja és ha valaki a gps-el jön hogy van benne mégis használhatatlan akkor arra azt tudom mondani hogy ott van benne a gyári program ami állítólag fainul elnavigál akár hova. tény hogy fizetős de sajnos csak ebben az országban nem tehetjük meg azt hogy rántsa magának az adatforgalmat mint a fene. az meg hogy a t-mobil horribilis áron adta az csak nekik rontja az üzletüket és szerintem ha a t-mobil egy normális áron kínálta volna ezt a telefont (pl. 10 ezerrel drágábban mint a kp500ast "a nagy divattelefont") akkor sokaknak húzná lefele a zsebét. épp ezé választottam ezt annó mert senkinél nem látam:D szóval ez az én véleményem. slussz :C

Új hozzászólás Aktív témák