Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Goose-T #50 üzenetére

    én is ezt néztem, hogy még a verőfényes napsütésben is iszonyatos képeket csinál :( heteken keresztül nézegettem ezt a telót, de így egy alapos "boncolás" után nekem csalódást okozott... máshol írtam már, hogy nem fotózásra használok soha telefont (max szükségmegoldás, ha nincs épp más), de ennél még az l700-asom is jobb képeket csinál... most látszódik, hogy fölösleges a sok megapixel, ha sz@r mellé a szűrő vagy az automatika felnyomja izomból az iso értéket... nem lehetett volna még vele trükközgetni, hogy mit lehet kihozni? mert ez egy 100ezer fölötti készüléknél vicc és tényleg csak az üveg miatt nagy a felár :(

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz jooker82 #61 üzenetére

    le lett írva a "műanyaghasználat" korábban is... (ezt még le is lehetne simán nyelni) meg tényleg ez az átlátszó üveges cucc is döfi, de egy 100ezres készülékhez képest marhasok a negatívum, amit eddig láttam :(

    fotóra visszatérve, itt van egy, amit fedett vendéglőben csináltam a pusztításra kijelölt pisztrángról... :) mellesleg vaku kikapcs, kinn esett az eső és valami gyenge szórt fény volt csak a helyiségben... sz@r ez a kép is, de legalább nem tiszta zaj az egész... és egy 10ezres telóval készült... (amiben van fém is és nem nyöszörög, ha kicsit megszorongatod...)
    na, csak arra akarok kilyukadni, hogy ha ez ilyen exkluzív telefonnak indult, akkor ezt a párszáz forintot nem kellett volna már lespórolni róla... :( rengeteget ront az összképen a sok apró bénaság...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák