Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bala4

    csendes tag

    Nekem is felment a 7-es droid! ;) A negyedik elutasítás után véletlenül rányomtam az OTA frissítésre, v10i-re frissült két hete kb. azóta katasztrofális volt az üzemidőm szóval eddig bírtam. Feljöttem ide Aryon leírását átnézni, hogy visszatérjek v10e-re, és akkor láttam, hogy már a nougatról megy a diskurzus, úgyhogy inkább v10e helyett arra váltottam. Már a bejelentés óta izgatta a fantáziámat a két ablakos nézet, tudtam, hogy nekem az baromi hasznos ficsőr lesz! Egy kicsit én is szívtam a frissítéssel, de csak azért, mert először véletlenül refurbishre mentem upgrade helyett, de azon kívül patentül ment. Gyorsan visszatelepítettem minden programot, meg átnéztem a rendszert, ebben kb le is merült az akksi, az azutáni teljes feltöltés óta pedig az üzemidőm már most sokkal jobb, mint a v10i-vel volt, szóval nekem ebben már felüdülés a rendszer! ;) Kamerát még nem próbáltam, legalábbis összehasonlítás nem történt meg még a korábbi fotókkal, a dpi csökkentés és a fekete téma iszonyat jól néz ki, az én szememnek igazi gyönyör, a két ablakos módot meg úgy használom mint kiskutya az első gumicsontját! :D Nagyon jó egy yt videót úgy végignézni, hogy nem kell kilépni ha közben válaszolni akarok egy emailre, vagy csak neten megnézni valamit gyorsan, meg amúgy is, szerintem igenis van létjogosultsága még ilyen kicsi kijelzőnél is! Mindent összevetve eddig nekem a kevés változás is nagyon örömteli, a motorháztető alatti változtatások (pl kiterjesztett doze) meg majd hosszútávon remélhetőleg javít még az üzemidőn. Bátran frissítsetek, v10i-ről mindenképp! ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák