Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz WinstonWolf #20953 üzenetére

    "azaz csak azok a folyamatok mennek, amik háttérfolyamatok, és vajmi kevés behatása van rá a felhasználónak"

    És mi van a szinkronizációkkal? Nálam szinkronizál 3 email fiók, egy tucatnyi app és reggelre nem ritkán 20+ új értesítésem van (nyilván csoportosítva csak 4-5, de attól még minden egyesével jött le pushban). Nem gondolom, hogy az átlagos használattól ez nagyon eltér.

    "Nem mindegy, hogy 4%-ot esik egy éjjel alatt vagy 24-et."

    De most itt nem is a rendellenes merülésről beszéltem, hanem a teljesen normálisról. Tegnap több topikban is kerestem keresővel és több olyan jellegű hozzászólást is láttam, hogy "az XY telefonom maximum 1%-ot merült éjjel, de sokszor semmit, de ez a fostalicska már 5%-ot is merül, el is adtam, visszaváltottam XY-ra". Szóval én csak ezt akartam megtudni, hogy ez miért olyan stresszes.

    Arról nem beszélve, hogy sokszor csalnak a töltöttség jelzők. Szerintem mindenki emlékszik arra, hogy G4-en 5.1 alatt elég sokáig be volt ragadva 100%-on a kijelzés, most 6.0-án meg hamarabb elkezd leesni 99%, 98%, 97%-ra. Simán lehet, hogy a korábban tapasztalt 0-1% körüli merülés semmivel sem volt kevesebb, mint most 4-5% mondjuk (nálam nagyjából ez a tapasztalat, korábban sokszor szinte nulla merülés volt éjjel, most meg 5% is simán, de az összesített üzemidőben nincs eltérés).

Új hozzászólás Aktív témák