Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akooos

    veterán

    válasz Grecky #59768 üzenetére

    Azért butaságot ne beszéljünk :) A telefonon való játszásom kimerül abban, hogy talán háromszor Candy Crushoztam és 10 percet San Andreasoztam próba miatt. Miben más egy custom rom, mint a gyári? Miért melegedne jobban? :D Ugyan már... A telefonomon lévő Cloudy ROM hűvösebb bármelyik gyári LG ROM-nál, ez 100%. Nem szokott felmelegedni annyira, hogy a kezemben érezhessem a forróságot, mint ahogy páran beszámoltak már arról itt a fórumon. Az, hogy éppen melegszik az mindegyik ROM-nál ilyen volt. Egyébként a módosított kernelekben sem a telefon túlhúzása szokott előfordulni, hanem épp az alulfesz. Hogy tovább bírja az akku, és hűvösebb legyen. Teljesen random, hogy kinél mikor és miért jön elő a sárgulás. Az első nekem egyébként gyári ROM-on volt, úgyhogy minden állításod megcáfoltam :D

    2013 novembere óta használom ezt a telefont, azóta követem a fórumot. Nem CSAK a melegedés hozza elő a sárgulást.

    (#59766) obalix:
    LG szerviz ~30 ezerért cseréli és adnak rá fél év garanciát. Volt olyan is egyébként, aki berakta a hűtőbe a telefont mikor megjelent a sárgaság és elmúlt tőle :DDD De egyébként igen, szégyen, hogy egy flagshipnél ilyen előfordul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák