Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz rep3at #20 üzenetére

    Ha az ember szeretne egy jót játszani, akkor mindenképp konzolt fog venni. ~ 50.000HUF egy X360. Aki játékra/játék miatt vesz ilyen ~ 130.000HUF -os telefont annak nincs ki a 4 kereke szvsz. Persze lehet jönni azzal, hogy viszont olcsón vannak a játékok, de mint tudjuk "olcsó húsnak híg a leve"(erre a legjobb példa az Infinity Blade ami 5percig hú de jó meg látványos, de tartalom 0). Akkor ugye alapból 1-1,5m ha van a HDMI kábel amit adnak, olyan közelről meg egy normális méretű LCD tv-t nézni rémálom, vegyél még hosszabbítót. Mellesleg Mobile Meeting-en kipróbáltam és nem voltam lenyűgözve...

    Ne essetek nekem, de szvsz az LG jó indulás után fejest ugrott a Grand Canyon-ba. Elsőnek piacra dobta a 2X-et Tegrával, de egy összemókolt 2.2-es droiddal. Kicsit olyan mintha BETA állapotban dobták volna ki csakhogy ők legyenek az elsők. Közben a konkurencia, bár drágábban, de sokkal átgondoltabb és naprakészebb készülékeit is a piacra dobja és még mindig nincs itt a !gyári! beígért 2.3

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák