Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #59070464

    törölt tag

    válasz nemlehet #25 üzenetére

    Nem bántasz meg (és nekem sem volt hasonló célom a házigazdák felé :R ). Ez egy fórum, ha mindenki csak bólogatna, nem sokat tanulnánk egymástól. Olyan komolyan nem kell venni azt, amit írtam, nem egy tükörreflexes gép működését kell elsajátítani. Egyébként egyáltalán nem értek a fényképezéshez, de azért egy olcsóbb monitoron is látszik a különbség zoom nélkül.

    Ha egy pillanatot kell hirtelen elkapni, akkor érthető az automata mód, nem tagadom, olykor én is szoktam használni (szerintem erre van kitalálva), de egyébként is csak néhány másodpercet (maximum fél percet) pazarlunk életünkből, ha néhány dolgot átállítunk, hogy sokkal jobb képet kapjunk. A tesztelőknek volt idejük fotózni, nem egy pillanatot kellett megörökíteni, hanem tesztelni valamit. Továbbra is tartom, hogy szerintem, ne automatán teszteljük egy telefon kamerájának teljesítményét, mert nem fogunk valós képet kapni annak valós tudásáról. Tudom azt is, hogy ez nem fog változni az én véleményemtől és akit tényleg érdekel, hogy tényleg mire képes az adott készülék kamerája, az majd úgyis ránéz több (esetleg komolyabb) oldal bemutatójára is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák