Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bayzee5

    tag

    válasz edward2 #46 üzenetére

    Én chromebook-ot használok otthon (HP x360, a korábbi változat) és egy Dell Latitude 7490 -est melóra. Mindkettőt hasonlóan használom, nem photoshopolok, nem játszom rajtuk. Böngésző megy meg office toolok mindkettőn többségében. És bár szeretem a Dellt, mert sokáig bírja akksival, hasznos mennyiségű USB/lan stb van rajta, de egyszerűen távolról sem nyújt olyan élményt használni, mint a chromebook.
    Példa: A chromebook tapipadja magasan veri még a microsoft precision drivert is. Reszponzívabb és a különböző többujjas mutatványt is összehasonlíthatatlanul jobban csinálja. Pedig a windowsos gép az erősebb (bár nem sokkal).
    Az update-ek szintén ég és föld, chromebookon észre se veszed, csak amikor újraindítod már új verzió van. Bár windowson ugyan így menne... tudnék mesélni a random nem működő dolgokról, amiből sejtem, hogy restart kell mert update jött :)
    Az akksi üzenidő is hasonló, pedig dell-ben nagyobb van, szóval szerintem ebben is jobb a chrome os,
    Egy szó mint száz, szerintem az emberek nagy többségének a már chromebook a jobb választás és ahogy egyre több alkalamzás költözik webes megoldásba, egyre inkább így lesz. A linux támogatás meg android appok pedig addig is pont elég kiegészítést adnak, hogy tényleg bármit meg tudjak oldani rajta.

Új hozzászólás Aktív témák