Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyrel

    őstag

    Így hogy csak Win Store alkalmazásokat figyel így semmi értelme, az emberek más platformokon játszanak. No meg ha valaki csalni akar szimplán kikapcsolja ezt, vagy ha kikapcsolni nem tudja akkor nem rakja fel a Fall Creators Update-et és kész, ugyan úgy csal tovább...

    Ezenkívül az is érdekes kérdés lehet, hogy mennyi CPU időt vesz el a játékoktól a (felhasználók 99%-nál tök felesleges) monitorozásával... Szerintem ez a heurisztikus csaló-keresés meg adatgyűjtögetés egy hülye ötlet, senkinek nem fog tetszeni. Inkább tényleg csak az kéne, hogy egyes programok jelezhessék az OS felé, hogy egy abszolút zárt környezetben kívánnak futni amihez más program sehogy sem fér hozzá. Ezek után már csak egy Whitelist kéne M$ oldaláról amelyik a fenti kérés ellenére bizonyos programoknak (főleg víruskergetőknek) mégis megengedi hogy hozzáférjenek a zártan futtatott alkalmazásokhoz is, és kb. meg is vagyunk. :U

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

  • Tyrel

    őstag

    válasz Abu85 #15 üzenetére

    És ezt tényleg megengedik majd maguknak a fejlesztők, hogy Fall Creator's Update meglétéhez kössék egy játék futását? Sok játék még Win7-et is támogat, még az is csak idén kezdett jobban terjedni hogy az x86 Windows verziókon már nem futnak.

    Minden egyes ilyen limitációval potenciális vásárlókat veszíthetnek - a baj meg ugye ott van, hogy a menedzsereket meg a befektetőket elsősorban nem az érdekli, hogy Pistike a vásárlás után 2 héttel ripityára töri a billentyűzetét egy csaló miatt, hanem az hogy Pistike megvette-e a játékot... Értsd. a csalók szerintem sokkal kevésbé érdeklik őket mint a játék potenciális vásárlóinak aránya, a döntéseket meg ugye ők hozzák...

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

  • Tyrel

    őstag

    Hát, ha ez tényleg terjedni fog úgy legyen, legalább is szerintem a döntő többség örülne neki (kivéve a cheaterek meg azok akik valami számomra érthetetlen oknál fogva foggal-körömmel ragaszkodnak 1-1 elavult Win verzióhoz)

    BF1-et pl. 2 játékos fajta miatt hagytam ott, az egyik a cheater a másik meg a camper... hát ha még ez utóbbiak ellenszerét is megtalálnák az lenne az igazi kánaán. :))

    [ Szerkesztve ]

    Turenkarn

Új hozzászólás Aktív témák