Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz .Szaki. #9 üzenetére

    nem ellened, meg nem megbántásként, de amúgy pont ezért írom ezt a sztorit utólag: évekkel ezelőtt leszoktam arról, hogy tanácsot kérjek online (pláne a PH!-n), mert valahogy mindig ugyanaz a sztori:
    - sziasztok, szeretnék egy Izét, X forintom van rá, milyet vegyek?
    - szerintünk ennyiért egy marék taknyos zsepit kapsz, tegyél hozzá még négyszer annyit és akkor egy alsó kategóriás teszkósat már talán kapsz. de inkább azt se.

    mindegy, hogy egérről, fejhallgatóról, autóról, bármiről van szó. amikor a házépítésről írtam, még ott is előjött, hogy miért nem inkább így meg úgy... mintha a delikvens amúgy nem rágta volna át már az egészet és ne ő lenne a leginkább tisztában a lehetőségeivel... ne már.

    és még egyszer bocs, csak ezt már le akartam írni és most a te hszedre tudtam leginkább ráfűzni

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • zoli03

    őstag

    válasz .Szaki. #9 üzenetére

    Én is ezen a véleményen vagyok. Ma Magyarországon 2,5 millió Ft-ért a kinézett középkategóriában 10-15 éves autók vannak 300e vagy több km-rel dízel fronton. Kb mindenki akkor adja el, mikor jön a fél milliós üzemanyagrendszer felújítás, turbó felújítás, itt-ott csöpög az olaj, a kínálat teli van automata váltóval, aminél vadászni kell a megbízhatóbb típusokat, stb.
    Persze ha nem gond ennyit rákölteni fél év múlva, akkor simán meg lehet venni őket.

    [ Szerkesztve ]

  • tserrof77

    senior tag

    válasz .Szaki. #9 üzenetére

    Ez a baj, hogy csak átfutottad az egészet. Lenry egy széép naaagy kombit akar venni, 5-10 éveset. ÉS nem egy 1-3 éves aszfaltpattanást.

    Kicsit hasonló ez így, mint amikor egyik pécsi fórumtárs keres olcsó autót adott pénzkeret és egyéb paraméterek alapján, aztán ott is seperc eljutottunk a páréves luxusterepjárókig.

    Tudom, én is meg fogom erre kapni, hogy maradtam volna inkább csendben. :(((

    De így, a harmadik blgobejegyzés alapján Lenry elmeséli egy autó keresés és vásárlás minden kis nyűgét, te meg jössz "tanácsotadni". :U

    Két informatikus beszélget: Neked milyen hosszú volt az eddigi legjobb kapcsolatod? Válasz: 8Mbites DSL 2 év hűségnyilatkozattal :)) Laptopszerviz (is)

Új hozzászólás Aktív témák