Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LámaZ

    addikt

    válasz IP67 #591 üzenetére

    Szia!
    Jól döntöttél.
    Az itt belinkelt XDA-s/jutyubos módszer nem mindenkinél működik, pl. nálam se, és az itt hőzöngő kollégák részéről az lenne a korrekt, ha erre felhívnák az új telefonbirtokosok figyelmét, és nem leszólnák őket, hogy biztos bénák, mert egy ilyen egyszerű bütykölést sem tudnak megcsinálni. Én megcsináltam kétszer, másodjára a Wipe Data partition és wipe cache lépéseket is elvégeztem, de az istennek sem működik rendesen a Google Play, a 406-os hiba kitart. Érdekes módon a GAPPS-ba becsomagolt appokat lehet frissíteni (nekem sikerült, miután a SuperSU-ban minden korlátozást kikapcsoltam), aminek az lehet a magyarázata - erről sem szólnak egy szót sem a hőzöngők -, hogy más mappákban vannak, más jogosultságokkal, vagyis az itt reklámozott rootolás nem teljes körű, csak részleges, vagyis porhintés.

    ÚJ VÁSÁRLÓK: CSAK OLYAN TELÓT VEGYETEK, AMI RÚTOLVA VAN, ÉS MÜXIK RAJTA A GOOGLE PLAY, ha nem akartok szenvedni!
    Ezt írd angolul az eladónak:
    „I want my phone to be rooted and with Google Play installed and working (without 406 and similar errors).
    If not, I will send the phone back to you, and will give a negative rating.”

    Légy kemény! :Y

    [ Szerkesztve ]

    Legyen minden jó!

Új hozzászólás Aktív témák