Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz Lecs@ #26 üzenetére

    Páromnak is elég a 8-16GB, de ő tényleg nem több, mint átlagfelhasználó. Pár kép, videó, zene, 1-2 sorozatrész, meg pár alkalmazás van a telóján. Én viszont sokkal többet fényképezek/videózok, sokszor gépre mentés után is a telón maradnak az alkotások, emellett sokkal több zenét tárolok, és filmekből sem csak 1-2 rövid sorozatrész van, hanem mondjuk egy komplett évad, meg mellé mondjuk még 3-4-5 film. Plusz ugye a megszokott alkalmazásaim, azoknak is kell ugye a hely. Tudom, minek tárolok egyszerre ennyi filmet, miért nem törlöm a régi képeket, miért nem csak online hallgatok zenét, miért nem a felhőből rántom le a szükséges dolgokat, stbstb. Én ilyen vagyok, na :)

    De érted, egy opció a bővíthetőségre semmiképp sem lenne hátrány. Akinek nincs szüksége több helyre, az nem bővíti, akinek viszont kell a nagyobb tárhely, az mondhatni fillérekért vehetne magának microsd-t.

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák