Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agro

    senior tag

    válasz kolosanyi #27 üzenetére

    Hasznaltam sima Win7-et Acer shopban az érintő kijelzős laptopjukkal. Számomra használható volt a jelenlegi alkalmazásokkal is.

    Jó tény, hogy kicsit macerás, de csak megszokás kérdése. Kb 10 perc alatt ki tudod tapasztalni.

    Nekem semmi problémám nincs a jelenlegi alkalmazásokkal, de tény, hogy nem erre a célra lettek fejlesztve. Én eddig csak és kizárólag azért nem vettem tabletet, mert az x86-ra vártam. Már csak az árszabás szabhat gátat a vásárlásnak.

    iPad számomra nem alternatíva. Akkor már százszor inkább ASUS. Azon legalább az Android miatt a remote desktoppal is tudok Wines környezetet varázsolni a gond csak az, hogy így a folyamatos adatkapcsolat miatt kb 2-3 óra alatt le is merül a cucc.

    Használtam iPadet, de nem jött be egyszerüen az UI. A másik ami eltántorít tőle, hogy zárt rendszer és Java támogatás sincs. Tartalom fogyasztásra tökéletes, de nekem is és sok más embernek is kicsit több elvárása van egy 200k+-os eszköztől mint az hogy facebookozzak, könyvet olvassak meg néha filmezzek.

    Én személy szerint inkább rászánok +20-30k-t de akkor van egy olyan eszközöm amin minden alkalmazást és file-t megtudok nyitni amire szükségem van anélkül, hogy szenvedjek azzal, hogy találjak rá alternatív megoldást. Ami pedig pluszban a Wines tablet melett szol, hogy pillanatok alatt lehet belőle asztali gépet varázsolni. Bármilyen perifériát rácsatlakoztathatok kompatibilitási problémák nélkül. Nem csodálkoznék, ha készülne hozzá dokkoló ami minden a pc-n megszokott kimenetet tartalmaz.

Új hozzászólás Aktív témák