Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz modulus #42 üzenetére

    Egyikőtöknek és másikótoknak is megvan az igaza a másikkal szemben, csak már túl erősek az érzelmek, hogy belátható legyen józan ésszel, miben és hol csúszott el a dolog. Ez amúgy is fórum, az ilyen jellegű értekezésre keressetek egy dühöngő topicot, (mert ha jól tudom ilyen is van), vagy folytassátok privátban a tisztázás végett. Tiszteletem! :R

    Megjegyzés: A legutóbbi farkasos fotón egyértelmű, hogy nem nyers kép. A többit nem néztem meg, de nem így hasonlítunk össze két fotóalkalmatosságot, ez esetben telefont. Nyers képeket hasonlítunk, és ilyen értelemben, a nem gyári szoftver használata sem teszi lehetővé az összehasonlíthatóságot. (Ezért is kérdeztem rá, mert gyanítható volt. De célszerű és megértem egyébként.) Vagy mindketten ugyan azt a szoftver használjátok, vagy mindketten a gyárit. De én ebbe már nem fogok beleszólni, csak leírtam, hogy összevetni két eszköz hasonlóságát nem különféle folyamatokon keresztül tesszük. Méréstechnológia, vagy a Logika tudománya. Bár ez utóbbit sajnos nem tanítják már. Minden jót skacok! :R

    [ Szerkesztve ]

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák