Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz antikomcsi #45 üzenetére

    Én régi árfikázó vagyok, főleg mert ultrabook-szerű cuccokat nézegetek de ezzel tényleg nem értem mi a gond.

    Induljunk ki a gpu-ból mert az eléggé vízválasztó. Ez nem IGP szint, hanem MX150 inkább.
    Ilyet hol adnak olcsóbban?
    14"-ban ami ma is feláras.
    Fémház, vékonykáva, trendi külső - ezek is mind masszívan feláras dolgok még ha okuk sokszor nincs is.
    Emellett pedig a lényeget tekintve i rendben van, nem esik szét elsőre, nincs ész nélküli throttling és/vagy nem forr fel. Nem száll fel a venti hangjától... Ezeken is sokszor elvérzik szinte minden olcsó modell legalább 1-2 helyen.

    Jön 1-2 olcsóbb példa az 15.6"-ban, műanyag vacak házzal vagy vmi sz*rsággal.
    Tényleg érdekel ennél olcsóbb és jobb ajánlat ugyanerre a konstrukcióra. Ha van én ugrok rá legelőször.

    szerk: Érdekes példa ennek a i5 változata is, notebookcheck-en van páros teszt. Brutál alacsony órajelekre throttlingol és közben jóval melegebb is. A gpu kicsit erősebb. Már önmagában ezzel is érdekes kontrasztban áll és mutatja, hogy nehéz jobbat találni egyben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák