Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VidékiUfo

    csendes újonc

    Sziasztok jaj segítsetek.
    Boldogtalan tulajdonosa vagyok egy csokoládé ideapadnak. Mit tegyek? Vissza vigyem mielőtt falhoz vágom vagy vegyek bele ssd-t és ramot, és akkor talán boldog tulajdonosa lehetek. Mert ez így szörnyű. AZ AMD oldaláról letöltött 540 vkártya drivert fel sem tudtam telepíteni. AMD oldalon a hibajelenségeknél orvoslásre leírt folyamat sem ment végbe. A DISM se futott le 4.5%nál megált és azt írtam nem találja a file-t. Radeon settings nem indul, mert frissítést szeretne. De hogyan és mit és honnan?! A ventilátor megy ész nélkül, néha felülmúlja a szobait db-ben. Proci csak 60 C fokos. Jelenleg telepítem a COD4et legalább már 1 órája. megy a Chrome-on pár oldal , ráindítottam az aidát, hát megettem egy zacskó kekszet mire betöltött. Proci kihasználtság 5-25% Ram 93% Tálcáról mappa megnyitása néha 7-8 mp. Touchpad , ezt a drivert sem sikerült telepíteni, lenovo oldalról szedve, scrollozni nem lehet, Ez így a 2010es éveket idézi. Szóval? mi legyen? -mert valóban szép a színe és jó rajta gépelni.

Új hozzászólás Aktív témák