Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Phoenixres

    junior tag

    válasz Kansas #45 üzenetére

    Xbox vs ps5 spec.

    Egy xboxnál inkább hiszem el a 4k 120 fps megjelenítést mint egy gyengébb playstationnál. A 8k-t nem fogja natív felbontásban egyik sem bírni neked. Ps3 volt az utolsó konzolom a sony-tól xbox jóval több volt igaz abból a 360 as változat volt. Nekem jobban bejönnek az xbox exkluzív címek halo, forza sorozat stb. Megsúgod? te biztos valami dev lehetsz igaz? Ott figyel mindkét konzol az asztalodon. Ja nem. ;]

    [ Szerkesztve ]

    Corsair 850W TX850M Cooler Master MasterCase Asus TUF GAMING B550-PLUS H500 Kingston 2x16GB DDR4 3200MHz HyperX Predator AMD Ryzen 7 3700X Be quiet! Dark Rock Pro 4 Kingston A2000 1000GB Adata SX6000PNP 512 GB WD EZEX 1 TB Acer Nitro XV272UPbmiiprzx Gaming RTX 3080 GamingPro

  • Lagtec94

    újonc

    válasz Kansas #47 üzenetére

    Demon’s Souls – $69.99/€79.99 Destruction All Stars - S$69.99/€79.99 Marvel’s Spider-Man: Miles Morales - $49.99/€59.99Marvel’s Spider-Man: Mile Morales Ultimate Edition - $69.99/€79.99Sackboy A Big Adventure - $59.99/€69.99

  • Lagtec94

    újonc

    válasz Kansas #53 üzenetére

    vannak tehát magyar árakkal a közleményben bemutatott, a SIE Worldwide Studios gondozásában megjelenő PlayStation 5 játékok, melyek elérhetők lesznek a megjelenés napján:
    Astro's Playroom (Japan Studio) - előtelepítve a PS5-önDemon's Souls (Bluepoint Games / Japan Studio) - 29.990 FtDestruction AllStars (Lucid Games / XDEV) - 29.990 FtMarvel's Spider-Man: Miles Morales (Insomniac Games) - 21.990 FtMarvel's Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition (Insomniac Games) - 29.990 FtSackboy A Big Adventure (Sumo Digital / XDEV) - 26.990 Ft
    Az exkluzív címeinek ajánlott fogyasztói ára tehát 21.990 és 29.990 forint között mozog. A SIE bejelentette az alábbi PS5 kiegészítők ajánlott fogyasztói árait is:
    A lemeze verzió az oke hogy olcsóbban beszerezhető,de aki digitálist vesz annak nincs más

  • RudY

    addikt

    válasz Kansas #53 üzenetére

    After Ghost of Tsushima, don't expect any first-party titles to make it's way to the PlayStation 4.

    ahh bocs nem ide.

    [ Szerkesztve ]

  • kicsako

    őstag

    válasz Kansas #53 üzenetére

    Itthon 29 999Ft és 26 999Ft lesz az összes új exklúzív játék. Ez már hivatalos hazai árazás.

  • martonx

    veterán

    válasz Kansas #47 üzenetére

    Én idén nyáron vettem Game Pass Ultimate-et itt a PH-n 12790-ért 14 hónapra. Boltban valóban 30K lenne.

    Én kérek elnézést!

  • Z10N

    veterán

    válasz Kansas #45 üzenetére

    "2,5x erősebb GPU rész"
    Elmeletben, max boost-tal.

    Ps4Pro
    2304:144:64 @ 911 fix (4,197888 TFLOPS) GCN4 RX480 underclocked

    Ps5
    2304:144:64 @ 2233 boost (10,289664 TFLOPS) RDNA2 "RX5700" ("RX6600*") overclocked

    Persze az utobbi rdna2, ami hatekonyabb az rdna1-nel es az orajel kulonbseg is x2,45.

    "egy 20%-kal erősebb GPU-rész mellett"

    XSX
    3328:208:64 @ 1825 fix (12,1472 TFLOPS) RDNA2 "RX6800LE*"

    PS5
    2304:144:64 @ 2233 boost (10,289664 TFLOPS) RDNA2 "RX5700" ("RX6600*")

    Ismet csak boost, illetve azt nem kene elfelejteni, hogy 52CU-val jon a +44% ALU, register es cache, ami nagyon nagy fegyverteny. Hiaba magasabb a PS5 orajele, az max pixel fillrate-nel elonyos ebben az esetben. Ezenkivul az XSX 320 bites, ami a savszelnel is elonyosebb.
    Foleg, ha majd a RT is bejon a kepbe, akkor hatalmas elonyben lesz az XSX. Nem veletlen, hogy az uj RTX3000 szerianal is a cudacore duplazasra gyurtak, mert kemenyen kelleni fog.
    Inkabb tobb CU legyen alacsonyabb orajelen (fogyasztas), nagyobb savszeleseggel etetve.

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

  • Z10N

    veterán

    válasz Kansas #98 üzenetére

    Nincs legerosebb PS5, mindket valtozat ugyan azt tudja.
    Akkor olvasd el megint a kommenteket.
    Ezenkivul nem teged kerdeztelek.

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

  • Z10N

    veterán

    válasz Kansas #103 üzenetére

    "Ha már kiállítottad a szövegértési szegénységi bizonyítványod, legalább ne kérnéd ki magadnak, ha kijavítanak..."
    Ad1) A szovegertesemmel nincs problema es nem kell semmit kijavitani, szoval a "bizonyitvanyodat" viheted ahova akarod.
    Ad2) Pontosan azert kerdeztem, mivel nem volt egyertelmu a mondat, de azert bele kellett szolni, amihez semmi kozod nincs.

    "Sokkal jobb a vártnál, hogy a legerősebb, mindössze egy lemezmeghajtóval megvágott PS-t 150-ért meg lehet kapni."

    "Fórumon vagy, ha csak egy konkrét embertől akarsz választ, kérdezd privátban."
    Igen, ha kijelentest teszek arra lehet reagalni, de kerdest tettem fel egy adott szemelynek, amire csak o tud valaszolni, mivel o fogalmazta meg. Vagy mar eldontod azt is ki mint gondol, bagoly?! De azert peldalozzal a "szövegértési szegénységi bizonyítványod"-dal.

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

  • Z10N

    veterán

    válasz Kansas #104 üzenetére

    "Látom a lényeget sikerült kiemelned."
    Miert mit vartal? Nem melle beszelek, mint te.
    Szoval hiaba ironizalsz, nem tud meghatni.

    "egy eleve 4K képes vashoz(PS4Pro)"
    4K "kepes", ami tudtommal felskalazott es nem nativ.

    "durván megnöveled a vas erejét, annak ritkán lesz az a végeredménye, hogy küszködni fog az erősebb gép"
    Olyat nem allitottam, hogy nem kepes 4K-ra (lasd elobbi), de az XSX-hez kepest ugyan azt a szintet gyengebben fogja hozni.

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

  • Z10N

    veterán

    válasz Kansas #109 üzenetére

    "Most akkor mondjam ugyanazt , mint te? Hogy nem téged kérdeztelek?"
    Szenilis vagy? Te hoztad fel a 4K peldaddal. Nyers gpu ertekekrol beszeltem.

    "Hát nem, de ha már reagálsz valamit, legalább arra reagáltál volna, amit írtam."
    Mire?! Nem tettel fel konkret kerdest. De azert probalkozzal meg a kavarassal.

    "Szóval szövegértésből elbuktál."
    Ok, papa. Hadovalsz ossze-vissza, aztan ilyen kozhelyekkel dobalozol. Szoval ezt csak te buktad be. Nagyon gyenge probalkozas. Masodjara meg mar unalmas is.

    "Nem az volt a kérdés, hogy az Xbox Series X erősebb-e a PS5-nél, hanem hogy elegendő-e a PS5 ereje(PS4Pro + kb. 200%) ahhoz, hogy ne kelljen "küzdenie" a 4K-val"
    Ok, latom mivel nem tudsz ervelni, ezert elkezdted osszemosni a kommenteket. Erre abszolut nincs idom.

    "(ellentétben nyilván a Series X-szel, aminek az extra 20% teljesítménye nyilván megváltja a világot)"
    Legalabb ne egetned le magad. A masik topikban meg csodalkoztal a ps4pro/xox eredmenyeken, amik nincsenek annyira messze egymastol. De itt meg megint teszed magad.

    "Játékfüggő, bőven volt olyan játék is, amit natív 4K-ban vitt, még ha gyakran csak 30fps-sel is."
    Platformer, arcade, stb. meg jo, hogy ment. De ez mondjuk lenyegtelen is.

    "A helyzet az, hogy én egyáltalán nem beszélek mellé, csak láthatólag el a fejed fölött"
    A fraszt nem. Le kene szallni a lorol. Ugy lehet jobban menne. Meg a rostelyt fel kene huzni.

    "mert bármennyire a szádba próbálom rágni"
    Nem kell. Moslekot nem fogyasztok. Megtarthatod.

    "csak nem bírod felfogni se azt amit én írtam"
    Nem birom felfogni?! Tanits mester, meselj meg!

    "se azt amit Juhaszatti írt, hogy tudniillik a PS5 olcsóbbik verziója 150e-ből megvan, és mivel a drágábbikhoz képest nem lett megvágva, csak az optika hiányzik belőle, ezért azzal együtt bizony az a legerősebb PS(nem PS5, az 5-öt te költötted hozzá)"
    Ossze-vissza ferditesz. Erre detto nincs idom, hogy valaszoljak, mert egy katyvasz amit irsz.

    "Legerősebb PS-t írt... merthogy abból az olcsóbb nincs úgy kiherélve mint a pici Xbox"
    Nagyon jol tudjuk mirol beszelunk. Te magad definialtad egy szintre oket, de azert ferditsel meg.

    "Na most ennél jobban se időm se kedvem elmagyarázni neked, szóval ha továbbra is folytatod az értetlenkedést, a te bajod, legfeljebb letiltom a hozzászólásaidat."
    Ad1) Eleve nem kert ra senki teged. Lehet ballagni. Majd Juhaszatti valaszol.
    Ad2) Nyugodtan, amugy sem vagyok kivancsi ra miket hordasz ossze.

    [ Szerkesztve ]

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

  • Z10N

    veterán

    válasz Kansas #118 üzenetére

    "Ennyire sötét nem lehetsz"
    Mondja ezt az aki ossze-vissza beszel es ferdit.

    "szóval kénytelen vagyok azt hinni, hogy paródiát adsz elő egy érvelni nem tudó, szöveget értelmezni képtelen, kínjában hazudozásra és szalmabáb csépelésre kényszerülő, feltűnési viszketegségben szenvedő trollról."
    Neked valami az agyadre ment. Szerintem nezesd meg magad.
    Ad1) Ez a szoveg ertelmezes mar unalmas.
    Ad2) Kinodban te hazudozol, de azert probalkozzal meg.
    Ad3) Ezt a szalmabab taktikat te csinalod, de ugyes vagy, hogy belinkelted. Kapsz egy kekszet erte.
    Ad4) Feltunesi viszketegseg?! LOL. Legalabb ne egetned magad tovabb. Itt ki szolt hozzad?! A masik topikban is mindenkinek osztod az eszt keretlenul.
    Ad5) A trollkodast te csinalod, hogy keretlenul beszolsz mindenkinek (lasd masik topik). Ha latnad milyen siralmas vagy.
    Szoval a parodiat te muveled, de inkabb tragedia mar amennyire vergodsz. Ezt az ervelosidt meg felejtsd el, mert meg egyetlen ertelmeset se mondtal, csak kapaloztal. Sajnos ezzel csak arra kenyszeritel, hogy ignoraljalak.

    "Kár, hogy nem vicces, mert nagyon élethű..."
    Mondtam mar, hogy az ironizalasod nem tud meghatni.

    "De inkább másnak add elő, engem hagyj végre békén vele...!"
    Hallod, te szoltad be. Nagyon szanalmas vagy ezzel a takarozo taktikaval.

    "Továbbiakban válaszolnod értelmetlen, nem fogom látni."
    Mondtam mar, hogy nem erdekel. Vegre csend lesz!

    [ Szerkesztve ]

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák