Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz moleculez #10 üzenetére

    Ha valaki sokat filmezik/videózik/zenél telefonról, annak pl már csak a boomsound miatt megéri ezt választani.
    És itt most nem a cig@nyhifi-ről beszélek, hogy buszon üvölteti, sokan csinálják azt, hogy teló konyhában letámaszt, valami sorozat/film/youtube megy rajta és lehet főzőcskézni. Hirtelen példa: nejem is mindig ezt csinálja. Többre igény nincs, mert minek, elég ez is, de egy jobb telefonhangszórónak örülne, az utólagos telóra köthető kis kütyüket meg nem szereti, sőt, egyenesen irritálja, akkor is, ha jobban szól. :)

    Ráadásul a htc-nek van egy elég hűséges vásárlói bázisa, több kitérő után ha telefont váltok, én is megint az leszek (asszony hülyének is nézett, hogy más márkákkal kísérleteztem), egyszerűen jobb a sense, mint bármelyik másik felület, legalábbis nekem. Plussz nem bugos, nem akad, minőségi anyagok vannak benne és jól össze van rakva. Ezzel a telóval nekem sokkal inkább a nyamvadt 1gb ram a bajom, bár kérdés ebből mennyi marad appoknak. Ha kevesebb, mint 500mb, akkor a fene megette az egészet sjanos. :(

    szerk:
    wortz: igen, egy normális, 4,3"-as, nem gigantikus telefon 720p kijelzővel, akár snapi 400-al/410-el, 2gb rammal , boomsound-al (azt a +1cm-t még elviselném a szebb hangzásért), sd-bővíthetőséggel, normális akkuval és minőségi készülékházzal engem is azonnali vásárlásra biztatna asszem. :K

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák