Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    félisten

    2023. Május

    Vásárlások: -2
    - The Crew 2 (Ubisoft): LEGEND23 kóddal minden 20€ feletti vásárlásból 10€ kedvezmény volt, nekem kellett az AC Valhalla Ragnarök DLC, ami 16€ volt magában, ezért mellé raktam a kosárba a The Crew 2-t, és így megkaptam 11€-ért, ráadásul a Lake c. játék is ingyen járt mellé, szóval ez a vásárlás ez valójában egy ál-vásárlás volt :)
    - Far Cry 6 (Ubisoft): szinten 20€ helyett 10-ért megkaptam a Deluxe kiadást

    Végigjátszások, eladások: + 2
    +Bónusz pontok: 2 (ebben a hónapban ennyi alkalommal kerestem pénzt olyan tevékenységgel ami játékhoz köthető és játékra fogom költeni)

    Összesen a hónapban: 0
    ---------------------------
    Éves összes: 4

    Amikkel tervezem játszani:
    - Diablo 3: hivatalosan már lepörgött de júniusra esett a vége. Mondhatni végeztem mindhárom Diablo-val, az Immortals-t nem számolom ide, habár ott is régről talán csak a végső boss maradt életben. Nagyon tetszett a harmadik rész, az első rész volt, amikt nekro-val játszottam végig és mivel a nehézségen sem emeltem, így nagyon könnyűnek titulálhatom épp ezért volt élvezetes. Tudtam haladni a történettel és szinte minden zugot kipucoltam, csak a Reaper of Souls DLC-ben nem volt már kedvem mindent felfedezni így ott kb. 1 óra alatt le is tudtam a végső ellenséget.
    - Most DLC hónapot fogok tartani gyanítom: Elkezdődött a Destiny 2 új szezonja, Vampire Survivors DLC is jött, a Power Wash Simulator-hoz már két új téma is és a fent említett Ragnarök DLC-t is el tervezem kezdeni, habár nyár jön ilyenkor kevesebb időm szokott lenni, de meglátjuk.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák