Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ujvendeg

    tag

    válasz strogov #10 üzenetére

    Sokféle mobiltelefon tulajdonlása (nem egyszerre :R ) s tán némi papíros is akadna hivatkozási alapul, de 8 millió mobilszakértő országában semmiképp nem vagyok szakember, tehát nagyon szerényen, a lényeget a szaktárs leírta. A műszakilag valamennyire is elfogadható, és az elfogadhatóságot a mérettel összhangban tartó telefonok kivétel nélkül mind 2019-ben (vagy előbb) készültek, még kapható S10e is (ezzel a telefonnal kétszer próbálkoztam; képtelenség, hogy egy napot nem bír ki), most hirdetek egy vadonatúj bontatlan P30-at, megbízható jótállással, az A41 nagyon elrontott folytatása az A40-nek, ami szintén az akkun bukik leginkább - ezek közül kis jóindulattal és ténylegesen az S10e az egyedüli kompakt, de elég nehéz együtt-élni a ténnyel, hogy egy nálunk közel 300 ezer ft-ért piacra dobott telefonban ugyanakkora az akku, mint a 25 ezer ft-os Xiaomi Redmi Go-ban, ez siralmas. És közel S10e-mérettel sokkal előbb gyártott a Huawei Y6 Pro néven telefont 4000 akkuval, tehát nincs kifogás. Az A40, ha annyira nagyon akarom, még köztes - a P30 a 149,1 mm-rel - nagyon jó telefon - de minden, csak nem kompakt. Valaki itt felvetette, hogy az Iphone visszavett a Mini termeléséből, de tisztelettel: a normál emberi - főleg női - tenyérhez igazodó telefonok közül nem is egy töltéssel du. 5-6 óráig dolgozni képes, amúgy totálisan indokolatlanul drága telefonokról volt szó, egy szaktárs min. 4500-as akkuról beszélt. Elementáris igény van a kompaktra, az összes nemzetközi felmérés erre mutat. Különös, hogy sem itt, sem a másik nagy hirdetési oldalon egyetlen XZ1 vagy XZ2 Compact nincs: én a Z5 Compactól az utolsó darabig használtam a Sonyt, soha semmilyen problémám nem volt vele. Az S10e óriási karriert futhatott volna be, de - legyünk már reálisak - nem 3000-es akkuval.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák