Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kler79

    csendes újonc

    válasz HarleyCustom #47 üzenetére

    Már nem azért, de leírtad, hogy sose készül el. De most komolyan azt akarod mondani, hogy az android, vagy ios rendszerek elkészültek? :P Persze alapjaiban igen, de ne felejtsd már el, hogy a Win10 szinte teljesen új rendszer. Az elején a droidok sem voltak olyan jók, sőt szerintem az iosok sem. Szerintem még kb. egy év és a Win10 is ugyan olyan jó rendszer lesz, mint a többi, sőt talán lehet még jobb is lesz!!!

    A 950 Xl-nél max. csak a műanyag hátlapba tudtak belekötni a konkurens cégek!!! Érdekes ez más mobiloknál sose volt gond. Ugyan valóban nehezen lehet eltávolítani, ha simet akarok cserélni, a körmöm párszor beletört, de amennyit bénáztam etéren érdekes, h egyszer sem görbült el a hátlap, vagy történtek vele hasonló gondok, mint ahogy azt egyes tesztekbe mutatták. Azzal viszont egyet értek, hogy 200eFtért ne műanyag legyen már, de már rég nem annyiba kerül a teli. Én se annyiért vettem meg. Bár én alapból is sajnálok mobilra ekkora összeget kiadni, bármilyen is legyen az!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák