Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cairojack

    aktív tag

    LLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL
    Hát ez nálam az évszázad vicce volt. Nagyon rühelltem a külön kamerás időszakot, hálisten csak pár hónapig tartott, aztán meglett imádott T610-esem.
    Most ezt akarják visszahozni. Kva vicces. A külön obival még inkább, pláne, ha obi nélkül meg nem is működik.

    Az emberi hülyeség határtalan. És tudjátok, hogy mi a legszebb? Hogy nem tartom elképzelhetetlennek, hogy lesz is rá vevő. Kva viccesen fog kinézni, mikor utcán sétálva meglát valamit az ipse, egyik zsebéből (pontosabban a mai 5 colos vackokat inkább már táskából) előrántja a telót, majd mire felszenvedi rá az optikát, vége az eseménynek.
    Mekkora ez már, behalok.

    A világ megérett a pusztulásra, atomot neki!

    Szerk: meg egyébként is. Mifaxnak már ez az egész cécó? Akkor már inkább szereljenek be egy GSM modult egy Nikon D7100-ba az csók. Még aksival is jobban bírná. Meg azzal majd lehet jó képeket lőni, max kicsit hülyének néznek az utcán mikor telefonálsz, de sebaj...

    Én már 3 éve sírvaröhögök az egész telekom iparágon. :W :W

    [ Szerkesztve ]

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

  • cairojack

    aktív tag

    Az a baj, hogy évek óta nincs lényegi innováció. Általában ekkor szoktak a gyártók baromságokat kitalálni, amikor megáll a tényleges fejlődés. Lásd anno pl. a SonyEricssonnál a Greenheart, aminek még így is ezerszer több értelme volt.
    Aztán ekkortájt berobbant az Iphone, és átszabta az egész iparágat. Kellett 2-3 év mire utolérték őket a többiek. Megtörtént. Csak nem volt hova fejlődni. Akkor kitalálták, hogy ok, akkor növeljük a procikat. 2-4-8 mag, mission accomplished. Egy mai teló többet tud, mint egy 10 éves PC, de minek? Semmin nem használja ki. És akkor megy a csodálkozást, hogy fél nap alatt lemerül a telefon. Ismerek olyan embert, aki 2 pótaksival járt, és van olyan állvány töltője, ami egyszerre tölti a telefont, és a két akkut. :W
    Aztán megint elfogyott az ötlet, akkor növelni kellett a kijelzőt, mert az a trendi. ja hogy már egy rapper/deszkás gatya XXXXXL-es zsebébe se fér el egy "telefon"? Részelt kérdés. Na most már elértek oda, hogy tkép a telefonok tablet méretűek, nyilván már nem tudják tovább növelni a kijelzőt. (Mondjuk azt még várom, hogy mikor kap az Ipad egy GSM modult, és lesz az új Iphone. Ironia off.).
    Szóval ez a vonat is elment. Most akkor lehet növelni a kamerákat.

    És csak úgy megsúgom, a következő "innováció" az lesz, hogy kerekes bőröndöt adnak a teló mellé ajándékba, de persze olyat, amit az okos-óráddal tudsz távvezényelni.

    Amúgy félreértés ne essék. Nincs nekem azzal bajom, hogy vannak ilyen extrém készülékek. Az a bajom, hogy kompakt méretben nincs normális telefon, és aki nem borotválta le a haját, és állt be technomágusnak, az hoppon marad. Még az Iphoen 5 (tudom, kicsi i nagy P) ami tartja magát, minőségi vas, burkolat, és nem egy tepsi, de a hírek szerinte ők is elmennek a tepsik felé, szóval aki tényleg telefon méretű okosmobilt akar, az úszkálhat a 30k-s 5-6 éves technológiát felvonultató tejfölöspoharaknál. Hát nekem ez a nagy szívfájdalmam, meg az, hogy a gyártók tényleg csak ugyan azokat a köröket futják. Szerintem tök nevetséges, hogy most azért tapsoltok, aminek az ellenkezőéért fohászkodtatok 10 éve, és mikor végre integrálva lettek a kamerák a telefonokba, igazi örömünnep volt. Most meg menjünk vissza az őskorba.
    Számomra ez az egész olyan, mintha a BMW jövőre kihozna egy szekeret, és akkor az lenne a trend. Megint szekérrel járni. Nem érzitek ebben az iróniát?
    Csak egy kérdés.

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

  • cairojack

    aktív tag

    válasz korpicschess #62 üzenetére

    Persze, a technológia fejlődését elismerem én is, nyilván bődületes különbség van egy 2 éves, és egy mostani telefon között, de ezt csak fejlesztés, nem innováció.
    Legalábbis én képtelen vagyok annak nevezni, hogyha a gyártók semmi mást nem csinálnak, mint hogy minden lényegi komponenst növelnek. Nagyobb képernyő, nagyobb proci, nagyobb akksi, most nagyobb kamera. Ez bár fejlődés, de nem innováció. Legalábbis szerintem.
    Most meg aztán végképp visszacsúszunk a kezdetekhez. Megint jön a külön modulos kamera, aztán 3-5 év múlva annak fogtok tapsolni, hogy megint integrálva lesz. Váhhh...

    4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

Új hozzászólás Aktív témák