Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz UnA #55 üzenetére

    1: feleslegesen generálja a netforgalmat, ez lehet, hogy neked vagy nekem nem gond, de van, akinél igen is problémát jelent. nyilván ha egy tartalom permanensen releváns akkor helye van ennek ellenére is, de (goto2)

    2: az ilyen képek pontosan egy alkalommal relevánsak, amikor az ember rákattint, megtekinti, konstatálja. minden további alkalommal számára már csak netszemét, feleslegesen rúgja hosszúra a kommentfolyamot, feleslegesen dekorál. ha link alatt van, bármennyiszer kattintható, és a bármennyi=mindenkinek saját igénye szerint, ha te szeretnéd, kattintgathatod minden oldalletöltésnél

    persze lehet azt is csinálni mint a sok vakegér félhülye facebookhuszár, amikor egy [random túrakép] alatt is 6*10^23-on [óriás vörös bige hüvelykujjat mutat] [kalapos szemüveges ember kalapot emel] [óriás szemüveges kopasz vörös bige csókot dob] grafikákat tol fel szakmányban (posztot el sem olvassa, csak megy az autolike) és telepakolgathatjuk memés animgiffel a fórumot akár, biztos valakinek ez kielégíti az esztétikai fíliáját, de én azért kardoskodnék a normalizálás mellett kicsit ha megengeded.

    (@lenry: sorry, továbbra is no offense, nem a te kommentedre reagáltam)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák