Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonToni

    aktív tag

    "Közvetítsd élőben, ahogy gépet építesz!" - Ez kell a népnek... mééég egy N+1. okjs Jútyúb blogger, streamer, kókler, tróger.... :W :N

    Amúgy a CC560 egész pofás.

    -Anti-

  • DonToni

    aktív tag

    válasz Synthwave #15 üzenetére

    Nem az a probléma, hogy Jóska streamel valamit szabadidejében három nézőnek.... hanem az, hogy ha gépet épít és valami fatális baromságot mond/mutat, akkor az terjedhet! (ugye van is az a mondás, hogy egy bolond, százat csinál!) Na, most ezt szorozd fel nézetteb, közismertebb "streamerekkel".... ez a problémám, hogy boldog-boldogtalan már "ossza az észt" közben meg butább, mint az anyaföld! És nyilván nem kényszer, de ha már egyszer belefut az ember, már csak kíváncsiságból is megnézi, hogy mit-hogy csinálnak, hátha tanul valami újat... (legalább is én ezt szoktam a tartalmakra kattintani)

    -Anti-

  • DonToni

    aktív tag

    válasz Synthwave #18 üzenetére

    Bőven van igazság abban, amit írtál. De, hogy szűröd ki egy új ember/csatorna tartalmát, ha még csak pár ember látta...? (oké, nálam van like-dislike arány, bár ez se mindig garancia) Meg kell nézni, rá kell szánni az időt! Nem?! Csak akkor tudod eldönteni, hogy ha te magad is végig nézed, hogy az adott ember mit mond, hogy az hasznos -e neked, vagy úgy ahogy van butaság. Volt már olyan, hogy egy új csatorna, új emberrel tök jó dolgokat mondott az adott témában, lehetett belőle tanulni, de még alig volt nézettsége. Meg volt az ellenpélda is, hogy csillióan nézik és olyan baromságok vannak benne, hogy sírni tudnál.

    Az én másik problémám (és ezzel zárom is témát): Ott van mindenki zsebében aaa internet! Ahogy írtad még a wc-re is azzal járnak... de senki nem használja! Nem hogy szűrni... sajnos napi szinten azt tapasztalom, hogy az idősek azért nem, mert nem is értik, vagy fel sem merül bennük, hogy ezt és ezt is megnézhetnék... a fiatalabb generáció meg azért nem, mert csak f*szbúk, messenger, tiktok, instagram, stb. pörögnek, de azok úgy, hogy fél nap alatt lenullázzák az aksit! Szóval ott van mindenki zsebében a "tudás" de nem használják! Erre kéne valami "oktatást" még kitalálni, mert ha már megteremtettük magunknak a technológiai fejlettséget, akkor már ne csak az 5-10%-át használjuk ki.... (szvsz)!

    -Anti-

Új hozzászólás Aktív témák