Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz RetepNyaraB #20 üzenetére

    "Figyuzz, én akit láttam életemben (játszani, munka az phű, devla), az a teszkós rettenettel ugyanúgy belezett ki egy perc alatt mindenkit a pályán, mint a soknullással."

    Ó, ezt a kiindulási pontot ismerem, hallottam/olvastam már "párszor". Ha az ember nem publikon mészárolja a vadkrumplikat és feldühödött, tizenéves patisszonokat, hanem legalább vele egy szinten vagy annál jobban játszó emberek ellen nyomja, nyugodtan szögre akaszthatja a gagyi egeret, mert úgy meg lesz rakva, mint annak a rendje, esélye sem lesz.

    Én is kiürítettem (szó szerint) publik szervereket számtalannál is több alkalommal, kelletlenkedve, félig oda se figyelve, bezombulva vagy holtfáradtan, mert akkora volt a skill gap, hogy egyszerűen nem számított a handicap (max. egy picit rosszabb lett a stat, mint a megszokott), de amikor jöttek a velem egy kategóriában lévő playerek (Quake Live FFA-ról beszélünk; szervezett TDM/CTF-re mindig komolyan ráfeszültem), kellett a tökéletes hardver és a koncentráció, hogy győzzek. A 60 Hz vs. 144 Hz-nél ugyanez a helyzet. Ennyi a dolog, nem több.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák