Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csakany2001

    senior tag

    Megláttam kompakt, kattintok rá...
    Clickbait... Minden esetre máig nem tudom mire cserélni az XZ1 Compact-t.
    Nincs kisméretű, bővíthető androidos telefon jó üzemidővel.
    Ok lemondok a bővíthetőségről de még akkor sincs.
    És a kompakt számomra inkább a 12 Mini és nem ezek a téglák...
    Minden esetre Apple le tudja fedni a piacot, de nem értem hogy miért nem érkezik rá semmi válasz? Igény biztosan lenne rá...

    Gerybut
    Mondjuk mert elég gyatra üzemideje van, konkrétan a 3 éves telefon hoz annyit ami nagy szó.
    De hozzátéve ha normális telepet raktak volna bele már venném is.

    [ Szerkesztve ]

    Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

  • csakany2001

    senior tag

    válasz Linkin1994 #10 üzenetére

    Ugyan arra használom a telefonomat mint más, filmet nézni 6,5"-os kijelzőn sem kellemes.(arra ott a 21"-os monitorom)
    Böngészni, chatelni, zenét hallgatni meg számtalan dolgot ugyan úgy lehet 4,7"-n is...
    Hozzátéve volt téglám, nem éreztem azt hogy több a lehetőség(2 évig volt, szóval ennyit a megszokásról), cserébe alig fért bele a zsebembe, a tömegközlekedési eszközökön borzalom volt elővenni/használni. Elég kicsi a kezem is, bátran állítom hogy átlag alatti szóval azért is.

    A kis alternatíva az ASUS, amelyik akkora mint a Nexus 5X-m volt?!
    Akkor az sem volt kompakt, vagy 3-4 év alatt megnőtt az emberek keze...
    Nem fétisről van szó, arról hogy az Apple egyedül kínál ilyen telefont és slussz.
    De hozzátéve a 13 Mini sincs fele olyan jó telefon mint az XZ1 Compact volt 4 éve felszereltségileg.(Értesítő LED, ujjlenyomatolvasó, bővíthetőség, 7-8 órás SOT-ra elég telep, jack sorolhatnám)

    Amúgy nem változott a felhasználói szokásom, mióta okostelefonom volt ugyan arra használom, annak lassan 10 éve.

    Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

  • csakany2001

    senior tag

    válasz Segal #34 üzenetére

    Melyik több cikk?
    Napi szinten olvasom az oldalt, de 2 esetben olvastam ilyet az elmúlt fél évben.
    - 12 Mini megszűnése alatt -> teljesen jogos.
    - Kompakt telefont dob ki xy gyártó, ami egy 16cm hosszú telefont takar + bonusz: Sony nem adott ki kompakt telefont.

    Hozzátéve hogy a sírás szöveggel rendelkező HSZ megérne egy pár hónap pihenőt, fórumon vagyunk erre jön a sértegetés meg a személyeskedés, ráadásul egy olyantól aki 10+ éve van itt a fórumon....

    [ Szerkesztve ]

    Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

Új hozzászólás Aktív témák