Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #54625216

    törölt tag

    válasz #96349952 #73 üzenetére

    Az informatika már csak olyan, hogy egy adott időben egy adott szintet képes elérni, aztán van, aki túl tud lépni a hiányosságokon és van, aki nem. Ez minden új technológiával így volt a személyi számítógépektől kezdve a digitális fényképezőgépeken át a mobiltelefonokig.

    Személyesen tehát semmi gondom azzal, ha Neked nem jött be a Rift és túladtál rajta.

    Én Joshi "fanozásán" akadtam ki, mint általános trenden, hogy a valós, hosszútávú használatból eredő tapasztalatokkal rendelkező felhasználók észrevételeit rendre elintézik egy "fanboy" legyintéssel azok, akik az adott technológiával vagy termékkel a valóságban nem, vagy csak futólag találkoztak és akkor is az aktuális fikatrend miatt kialakult előítéleteik alapján ítélték meg.

    A tabletes hasonlatot is pont azért írtam, mert évekkel a tabletek megjelenése és több százmillió eladott példány után is azt mantrázták egyesek, hogy értelmetlen divattermék, ami ki fog halni. Azaz eljutottunk odáig, hogy a valóság többszörösen is rájuk cáfolt, de számukra még mindig nem létezett más elfogadható érv, mint hogy ami nekik felesleges az mindenki másnak is az kell, hogy legyen, aki pedig mégis megveszi és használja, az csak agymosott fanboy lehet.

Új hozzászólás Aktív témák