Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    Az Airpods egy tök jó termék lenne 25-30k-s áron, de amíg 100 körül kiválóan teljesítő ANC-s BT fülest kapok fantasztikus hangminőséggel, 25+ órányi zenehallgatási idővel (ha kell, 10 perc alatt lehet 5 órányi zenehallgatáshoz szükséges kakaót beletölteni), addig az 55-60k-s árat teljesen értelmezhetetlennek tartom.

    Nekem csak az Earpods-szal van tapasztalatom, de az zenehallgatásra nagyon nagy kompromisszumokkal alkalmas csak szerintem, mind a hangminősége, mind pedig a környezeti zajok izolációjának a hiánya miatt. (Egy "gym"-ben ( ;] ), ahol pl. üvölt a zene, el nem tudom képzelni hogy lehet normálisan zenét hallgatni vele.)

    Egy elvitathatatlan előnye van (ami a fenti hátrányokat is okozza): kicsi és kompakt, így nyáron nyilván kényelmesebb ezekkel mászkálni, mint egy nagy, over the ear fülessel.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák