Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    válasz Cyberpunk #1 üzenetére

    +1 :) Lehet kiböjtölöm One X-el és most nem lesz One, sőt még Note 3-sem amivel még szemeztem...
    De ha ez igaz, akkor jövő év elején kegyetlen nehéz dolog lesz nekem a döntés. :K

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    Csak [Samsung]...

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz helixP #38 üzenetére

    Lehet hogy "elketyegett", de azóta van egy eléggé megnyerő design ami a HTC One... És pont arról van szó hogy nem hülyék és kipuhatolják mi kell a vevőknek. Eddig elég volt a bilifül, mostantól viszont már rátapinthattak a felhasználók a minőségre, és már nem feltétlenül tetszene a Samsung szimpatizánsok közül sem sokaknak a műanyag. :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz FragMaster #69 üzenetére

    Teljesen igazad van. De ha az eddigi Samu műanyagokból indulunk ki, és az adott mondjuk GS3 tulaj megfogdosta a One-t és nagyon megtetszik neki, akkor utána már nem nagyon fogja tudni a Samsung visszacsábítani a műanyaghoz...
    Ezzel én nem azt mondom hogy felére esik vissza a Samsung eladás (esetünkben GS4-é, és erre az esély -100%), hanem hogy érezhető lesz egy halvány kis visszaesés, és a jövőben pont ezzel a dizájnváltással próbálják majd felhozni magukat a burkolat minőségét tekintve a HTC mellé. Mert ugye eddig azért nem sok full fém házas telefon volt a piacon, és ezért a Samsungnak (az én feltételezésem szerint) nem kellett nagyon gondolkodni a váltáson (pl, m1 hogy mekkora a különbség a HOX és GS3 között de akkor is mind2 műanyag, vagy anno GS és Desire...ott a Desire-nek csak az az első kerete volt fém...a Legend meg azért nem játszik mert nem az volt a csúcskészülék) most viszont itt a HTC flagshipje a H1 és valamit lépni kell, biztos nekik is megvannak az eszközeik arra hogy kipuhatolják hogy a konkurencia termékei mennyire hozzák lázba az embereket, akár a saját vásárlóikat is és mindez miért. (És valószínű ezért van hír a fizetett hitelrontásról,ami több mint undorító, és bőven el tudom képzelni hogy igaz.)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz FragMaster #73 üzenetére

    Ezért is írtam amit írtam. Ha mindenkit meghatna akkor nem lenne aki GS4et vesz ami lehetetlen. Viszont ha csak 100ból 5embert meghat az már meglátszik még ha minimálisan is...
    Nekem már az is tetszik hogy fémre cserélték a keretet, ehhez még dobjanak egy jó minőségű műanyagot és az korrekt. Lehet már meg is történt, majd meglátjuk Veletechen mert valószínűleg a tesztelőkön és Samsungosokon kívül senki kezében nem volt S4. :)

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák