Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beteg

    őstag

    Az én kedvenc boltomban pesten: "A termék most van a boltban." Nem kell rá várni. 314.900.-

    Nem kevés, de ha az 5X Plus-hoz hasonlítom, ami 32 órát ígér GPS módban, de 1 sec-es mintavételezéssel, GPS+Glonassal és LiveTrack-el a valóságban 21 óra után lemerül, (ami baromi idegesítő volt és most is az, hogy nincs meg a futásom vége); szóval ahhoz képest a 60 órás üzemidő, amit szerencsés esetben még meg is tud dobni 5-20%-al a napelem, nekem megérte váltani.

    A túrázós GPS pedig nem lehet alternatíva, mert terepen képtelenség folyamatosan kézben tartani őket. Ott a navigáláshoz óra kell. A telefonra pedig plusz aksis tok. 9000 mha-el már bír 24 óra felett.

    Amúgy egyáltalán nem nehéz. Konkrétan az 5X Plus-nál könnyebb is. De az sem volt nehéz. A férfias izomzat igény jól hangzik, érzékletes, de nem kell szó szerint érteni.

    Egyébként pedig nem csak az üzemidő és a napelemes lehetőséggel több, mint az 5X. A GPS-e is pontosabb, a Dynamic PacePro is hasznosnak tűnik terepen, bár még nem próbáltam, és a térképe is gyorsabb.

    Csak futni kell!

Új hozzászólás Aktív témák