Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz lapa #32 üzenetére

    azert ez a "kognitiv disszonancia" eleg lenezo volt, magyarul mindenki hulye aki mashogy gondolja mint Te? :U

    megkérdeztem miért, nem kaptam választ
    akkor olvasd el meg egyszer amit irtam, mert ott a valasz...

    a problema az, hogy ahogy mar mondtam is, hiaba irunk barmit (napfenyben olvashatosag, nagysagrendekkel hosszabb uzemido, szemkimeles), te vagy ignoralod azzal hogy 'most ne arrol beszeljunk' (uzemido), vagy kozlod hogy neked az nem szempont (napfenyben olvashatosag)
    folyamatosan csak a kontrasztarannyal jossz, mintha a vilagon semmi mas jellemzoje nem lenne egy panelnak

    csak ismetelni tudom magam: az e-book reader tulajok/hasznalok nagyon elegedettek a keszulekeikkel, kenyelmesebbnek tartjak mint az aktiv panelrol torteno olvasast. ha neked mas a velemenyed, ahhoz nyilvan minden jogod megvan, senki nem fogja radkenyszeriteni az einket, de ennek semmi ertelme hogy csak razod a fejed hogy 'nemnemnem, akkor sem' :)

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz lapa #32 üzenetére

    Nekem van IPS-es Ipad 2-m és Kindlem is, és az utóbbin sokkal jobb olvasni...viszont nem jó multimédiára, képekre, mozgóképre, netezésre, egy halom dologra, amire a tablet jó. Olvasásra jó, de arra nagyon. A Kindleben külön jó, hogy van beépített szótár ami magyarítható így nagyon jó nyelvtanulásra, mivel pl. az angol nyelvű szövegben röptében tudom fordítani az ismeretlen szavakat.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák