Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Roxbury #7 üzenetére

    he? ha igaz is, akkor is végre most van egálban a dolog így lehet összehasonlítani végre a samuval, mert ők is így adják meg. így kerültek végre a helyére az arányok, így látni, hogy még annál is sokkal nagyobb az alma előnye, mint amekkorát mutattak a korábbi számok. és még így is hiány van s-ből pedig kevesebb országban rajtolt el, mint amennyiben a konkurencia elindította a termékeit a rajton. Brutális.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz Roxbury #28 üzenetére

    Elmondom: Visszakerestem a népszerűbb készülékek eladási adatairól szóló híreket és a hozzájuk tartozó topikokban nem említetted ezt meg, pedig mondjuk a samuról (mint az alma legnagyobb ellenfele, ezért hozzájuk érdemes mérni) többször is kiderült, hogy szintén így adják meg a számokat. Megfejelve azzal, hogy ténykényt állítod be a dolgot, egy kimondottan negatív hangvételű bulvárcikk linkelésével, azt kell mondanom, hogy nem korrekt a kettős mércéd. Na így jött ide. :)
    na meg úgy, hogy ahogy írtam, annak ellenére, hogy nem szeretem az ilyen számokat, sajnos a korrekt összehasonlításhoz ez az adat még jobb is.
    -------

    teszem hozzá: nem örülök a sikernek, mert sem a bazári ios 7 nem tetszik, sem pedig az, hogy az apple elment a gagyi irányba a c modell bevezetésével. Így aztán azt sem nézem jó szemmel, hogy ezzel a stratégiával ilyen nagy sikert arattak, hiszen így nem fognak változtatni. ettől még látni kell, hogy a károgások ellenére földbe döngöltek mindenkit. megint.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz #98006528 #39 üzenetére

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz Touch-ko #86 üzenetére

    Mielőtt nekimész valakinek, nézz utána, hogy miket szokott írni, én is így csinálom. Az iOS úgy volt tökéletes ahogy volt, és az is sokkal emészthetőbb volt számomra, hogy a régi modellek maradtak nyomott áron, nem pedig egy ultra gagyi túlárazott szart hoztak be. Igen, mondhatni unalmas az iOS, hiszen én is már 5 éve azt használom, de ez a 7 egy katasztrófa. Igen, nem csak próbáltam, de a beta1 óta használom. Az egy dolog, hogy valakinek bejön-e a flat, mert ez egyéni dolog. De maga a kinézet csak az 5c modellel harmonizál, az s-hez nem illik. ezen kívül millió és egy olyan dolog van benne, ami miatt kényelmetlenebb és átláthatatlanabb a rendszer. Elsősorban a gombok eltűnése miatt, aztán pedig lehet példát hozni a notification centerben az időjárás megjelenítésére, de említhetném a UIPicker hiányosságait, vagy azt, hogy flat, de néhány helyen maradt 3D-s elem továbbra is, vagy azt, hogy szakítottak a szkeumorfizmussal, de néhány helyen ez is benne van a rendszerben, vagy említhetném a control centert, amiben aztán tényleg semmi logika nincs, minden gomb más alakú. Az ikonoknál is van ami minimál, van ami nem. Lehet, hogy majd változtatnak, de én most használom. Ennél részletesebben is leírtam már sok helyen, kaptam is érte, hogy minek, szóval jobban nem bontom ki, ha érdekel rákeresel. Csak azért írom, hogy lásd, nem igaz a van sapka nincs sapka, szerintem eddig kb mindent jól csinált az Apple. Csak sajnos Jobs papa távozása óta a belső harcot megnyerte Ive és olyan részleg vezetését is megkapta, amihez konkrétan fingja nincs és ez sajnos látszik is a végeredményen. Egyetérteni nem kell, csak azt a rizsát hagyjuk, hogy nektek semmi sem jó, mert nekem eddig jó volt.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    válasz Touch-ko #114 üzenetére

    Itt az a kérdés, hogy az rögzült-e, hogy eddig nekem nem volt bajom a külsővel, a rendszerrel, meg úgy kb semmivel. Ha nem, akkor most leírtam neked. Ha igen, akkor meg nem értem a van sapka nincs sapka esetet, meg azt, hogy eddig ez volt a baj, most meg amaz. nem én írtam korábban a savazásokat, ezért ne az én fejemhez vágd ezt a kritikát. erre próbáltam rávilágítani.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

  • joey04

    titán

    továbbra is nagy az érdeklődés: Óriási siker az iPhone 5S az Egyesült Államokban

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák