Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz Roxbury #28 üzenetére

    Elmondom: Visszakerestem a népszerűbb készülékek eladási adatairól szóló híreket és a hozzájuk tartozó topikokban nem említetted ezt meg, pedig mondjuk a samuról (mint az alma legnagyobb ellenfele, ezért hozzájuk érdemes mérni) többször is kiderült, hogy szintén így adják meg a számokat. Megfejelve azzal, hogy ténykényt állítod be a dolgot, egy kimondottan negatív hangvételű bulvárcikk linkelésével, azt kell mondanom, hogy nem korrekt a kettős mércéd. Na így jött ide. :)
    na meg úgy, hogy ahogy írtam, annak ellenére, hogy nem szeretem az ilyen számokat, sajnos a korrekt összehasonlításhoz ez az adat még jobb is.
    -------

    teszem hozzá: nem örülök a sikernek, mert sem a bazári ios 7 nem tetszik, sem pedig az, hogy az apple elment a gagyi irányba a c modell bevezetésével. Így aztán azt sem nézem jó szemmel, hogy ezzel a stratégiával ilyen nagy sikert arattak, hiszen így nem fognak változtatni. ettől még látni kell, hogy a károgások ellenére földbe döngöltek mindenkit. megint.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák