Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #05364992

    törölt tag

    válasz Gergosz2 #1 üzenetére

    "Jó oké, érzem, hogy kicsit problémás lehet a dolog azon a téren, hogy sokféle TV gyártó van kint , sokféle megoldással meg operációs rendszerrel meg stb."

    Szvsz pontosan ez az egyik fő probléma, marha sok TV gyártó árul még több fajta rendszerrel TV-t. Gyanúsan nem véletlen hogy hiába lehet csomó okos TV-s rendszerre alkalmazásokat írogatni, maga az app kínálat általában rémes. A másik gond amit én ezzel látok az a kontroller összekötése a TV-vel, nem tudom hogy egyáltalán jelenleg ez áthidalható lenne-e általánosan. De ha ezeket még meg is tudjuk oldani, a Steam link 55 euró, összehasonlításként a Fallout 4 meg a Black Ops 3 60 euró éppen Steam-en, ergo ha kicsit nyugatibb aggyal nézem a dolgot, akkor inkább megveszem a linket egy játék áráért ha TV-re akarom stream-elni a cuccaimat, minthogy akármennyit is nyomoznom vagy szívnom kelljen ezzel.

  • mlinus

    őstag

    válasz Gergosz2 #1 üzenetére

    a steam link nem egy drága eszköz, sokaknak olyan messze van a gép a nappalitól hogy egy megfelelő hosszúságú hdmi kábel valószínűleg drágább lenne. Ráadásul az egy dolog hogy kábelezel, vagy hogy mondjuk tv-re appot szerelsz, de akkor hogyan irányítod? A steamlink ugyanis képes kezelni egy rakat kontrollert vezeték nélkül (a steam kontrollert, ps4 kontrollert és a megfelelő adapterrel akár az xbox kontrollereket is) vagy usb kábellel összekötöd. Míg ha mondjuk app lenne a tv-n, akkor a kontroller továbbra is a géphez kapcsolódna, ami lehet hogy már olyan messze van hogy nem ér el odáig a jel.

    én abszolút jó dolognak tartom, és ilyen áron még életképesnek is.

Új hozzászólás Aktív témák