Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dtomka

    veterán

    válasz FeRRaR1 #12 üzenetére

    :F
    Pár éve váltottam win 10 -re. De nem igazán tapasztaltam azokat amiket felsoroltál. Én vagyok a szerencsés, vagy Te a peches? Átállítja a rendszert? Én nem vettem észre pedig frissült már párszor.

    "a semmitől homokozik a gép 10-15 másodperceket, az USB " Lehet éppen frissítést tölt le. Lehet nem ártana 1 vírusellenőrzés. Főleg manapság amikor már mindenki használná a gépeinket a bányászásra. Én is beszívtam már 1-2 coinminert. De miért a win10 lenne a hibás emiatt?

    A win7 nem volt rossz, de nekem egy cseppet sem hiányzik. Igaz 2 éve sem hiányzott. Kicsit sajnálom már azokat akik "sírnak" (sry a kifejezésért,) a win7 miatt...

    Sajnálom, ha neked nem vált be!

    Tudom divat szidni a Microsoftot, és a win10-et, de én majd csak akkor fogom, ha tényleg lesz rá okom. :)
    Aki a DOS-sal kezdte az látja a fejlődést, legalábbis remélem vannak még itt olyanok akiknek ez a véleménye.

    Hogy on is legyek:

    Ilyen vga árak mellett a VOLTA ára sem lesz alacsony. Tehát sokan maradnak azaz nem fognak váltani. A másik mire ezt az effektet látni fogjuk játékokban (ill a DX12 gyorsabb lesz) addig még eltelik pár hónap...
    De örülök, hogy egyre realisztikusabbak, szebbek a játékok. És az ilyen fejlesztéseknek köszönhetjük.
    PL ETS2 + hungary map + realistic mod = wow de élethű :D (6700k + 1070 = van amikor 40-re leesik az fps :) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák