Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szári

    tag

    Nézem a live-ot de még mindig nem tudnak piaci helyzetükhöz méltóan prezentálni nagyon kínos néhol. Főleg ha a góré azt sem tudja rendesen kimondani, hogy Galaxy. Unalmas akárcsak maga a termék, talán a 3d scanner de az is inkább parasztvakítás mint killer feature. Nem látok semmit ami indokolná a bődületes árat hacsak ajándékba nem adnának hozzá egy Galaxy Watch Active 2-tőt. Nem sok látnivaló van itt kérem, nem véletlen kellett Galxy Tab a Galaxy Watch Active 2 meg a Galaxy Book S "megjegyzem ez utóbbi volt a legérdekesebb" mert nem volt miről beszélni a Note 10 kapcsán. Nincs 90/120 refreh rate de van helyette picit pumpolt proci meg egy kosár ram bár minek ha úgysem tudja benne tartani az appot. Ja meg, hogy a microfossal is meg kellett erősítettni hogy mekkora kircsik vagyunk az külön gáz mert őket messzebb el kellene kerülni mint a rákot. Szar volt na..

  • Szári

    tag

    válasz ollie #45 üzenetére

    Nem nem kell ingyen adni. A 12GB ram meg a 256GB tárhely az pont 15-20 dollárba kerül a Samsungnak sztem. Szoftveres újítás... nem tudom melyik műsort nézted de én nem láttam semmi olyat aminek ne lenne hasonló megfelelője az play store ban. Hozzá teszem tök haszontalan az emberek 99 százalékénak. Semmi "killer seller feature" nincs benne.De ha már itt tartunk szívesen vettem volna egy one ui 2.0 bamutatót új funkciókkal. Ez egy picit pumpolt átfaragott S10 + S-pen semmi más..Meg egyszerűen nem értem, hogy kitaláltak és megcsináltak dolgokat pl: írisz szkenner és nem az van, hogy reszelnek rajta hanem kiveszik.

Új hozzászólás Aktív témák