Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz -=RelakS=- #10 üzenetére

    "annak lópikula a pixelmérete, főleg akkor, ha kollégának mutatnék valamit"
    Zoomról/skálázásról még nem hallottál? Szerintem biztosan...

    Nekem mióta itthonról dolgozok(kb. 1 éve, a COVID miatt), a 14" FHD laptop kijelző mellé be van fogva a 28" 4K monitor illetve ha kell akkor még a 27" FHD is. Munkára jobb így, hogy több monitor van, mindegyiken egy-egy teljes képernyős ablak aktív(pl. Slack+böngésző+Webex screenshare, vagy valamelyik helyett az e-mail kliens). Benn az irodában az 1db céges 22" 1680x1050 monitor a lapos mellé eléggé kínszenvedés...
    Munkára nem kétlem, hogy jó lehet a 42", ott többet számít a munkaterület mérete, mert nem akarja az ember feltétlenül az egészet egyszerre átlátni.
    Játékra szerintem 32"-nál nagyobb kijelző nem az igazi, ha nem ülsz egy méternél messzebb, régebben használtam monitornak 32"-os TV-t(FHD) és baromi nagy volt, igaz 3-4 centis kávákkal körbe, a mostani 3 oldalon kávamentes kivitelben talán nem lenne túl nagy, de a 42" túlzásnak hangzik...
    Majd letesztelem - befogom ideiglenesen a 40" 4K TV-t monitornak és megnézem milyen. Attól jelenleg úgy 120 cm-re ülök, így ideális a PS5-höz játszani.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák