Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacces

    őstag

    válasz martonx #10 üzenetére

    Tanúsítom az állításodat az XCOM: Unknown Enemy, Full HD-ban futott nálam is!

    Mindenkinek.

    Szerintem nagyon jó, a tesztekből is látszik, hogy 1-3fps-sel marad el a 100Wattos 5800K mögött, és ezek az FPS számok, szinte semmit sem jelentenek. De csak szerintem.

    World Of Tanks. Full HD-ban közepes grafika beállításokkal jól fut, az átlag FPS 30 felett van. Néha egy-egy pillanatra leugrik akár 10 FPS-re, de csak egy pillanatra, ezért észre sem venni.

    Akik MMO-znak + átlagos használat, ez egy nagyon jó választás, főleg ha a fogyasztás és ezáltala csendes üzemmód is szempont! :) - De ez csak az én véleményem.

    Valaki írta, hogy az ASUS-ok pörgettik az áramot. Ez igaz, de van a BIOS-ban beállítása az EPU-ra (Energita takarékos, plusz a Bios szoftver) ezt utólag kell, és akkor csökken a fogyasztás :). Nálam a 80-85Watt max fogyasztás az nagyon jó, szemben a régi 140Wattal :)

    Valszeg többet ide nem nézek vissza a fórumba, bármi kérdés, vagy csak flame, trollkodás szándéka van valakinek felém, az privátban megtalál ;] :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák