Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ddaydome

    senior tag

    Azért nem kell ám mindent készpénznek venni, amit egy vietnámi áruház oldalán látni vélt valaki. Gondoljatok csak bele, hogy Budapesten is lehet kapni az utcán "eredeti" Iphone-t. Akkor kell valamit véleményezni, ha hivatalosan bejelenti a gyártó. Egyébként meg, ha ilyen tulajdonságai lesznek ténylegesen, akkor sem kell szörnyülködni. Megjegyzem már havi 3200 ft-os előfizuban, 15.000 ft-ért 630-s Lumiát is lehet venni, ami szerintem elég korrekt ajánlat.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

  • ddaydome

    senior tag

    Ez egy teljesen jó belépő szintű telefon, igaz ehhez szerintem kell még egy microSd kártya, de kb 2 ezer magyar forintért már 8gb-set lehet venni. Szerintem a belépő szintű androidokkal szemben ez egy versenyképes telefon lesz. Nincsen mindenkinek igénye autófókuszos kamerára (pl. nekem sem, pedig már vagy 7 éve van fixfókuszos, amivel kb. a nyitvartásokat szoktam fotózni), nincsen mindenkinek igénye 5-6 collos kijelzőre stb.... Aki egy korrekt, belépő szintű és olcsó telefont szeretne, makulátlan felületi sebességgel, annak remek választás lesz. Aki eggyel jobbat szeretne, ott a 630-s verzió. Én belépő szintű telfonokat engedhetek meg magamnak vásárlásnál és biztos, hogy a következő nem adnoidos lesz, mert már a 2. ilyen telefonom van és márkásabb, de az Androiddal való szarakodást meguntam. Én csak örülök annak, hogy ilyen telefonokat is lehet venni, mint 530 vagy 630.

    [ Szerkesztve ]

    "Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

Új hozzászólás Aktív témák