Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • X7Mouse

    csendes tag

    válasz Ricardo #23 üzenetére

    sztem elfogadhato a kis vodás android bár kapacitiv kijelzővel sokkal életre valóbb! A tmobile pulse nem rosz igaz ma egész nap ezzel szenvedtem mire használható romot találtam rá:) 1 hibájuk van de az bazinagy a cpu alulméretezetsége. Az android igényli a minimum 800mhz-t a rendes működéshez ekkora kijelzővel! Hangprobléma valoban gond pár romnál a pulseal de azért az új romokkal nem rosz. árban nem hasonlítható a samsung galaxy spicahoz (2*annyi a samu) viszont nem érzem azt h tudásban annyi különbség lenne mint amennyit a számla mutat! Én kiváncsi vok a telokra:) ha jó árba lesz elfogadható procival akkor lehet h a pulse helyére az x3 jön :R

    [ Szerkesztve ]

    A hisztéria olyan betegség amit csak nők kaphatnak el, de férfiak halnak bele..

  • alamuszi

    senior tag

    válasz Ricardo #23 üzenetére

    A külső anyagminőségre gondolok, elsősorban, Az 526 MHz-es processzort nem tudom kikerülni a 845-ben, ez nagyon lassúvá teszi. De az LG-hez képest körülbelül ennyi a hátránya. Valamint ha sima fülessel hallgatod a rádióját a készüléknek, akkor nagyon halk, ha egy akár 3000 Ft-os in-ear fülessel, akkor már nagyszerű a hangerő is. Szóval a lassúsága az egyetlen igazi problémája, mindenben agyonüti az olcsó Androidos készülékeket. Valamint ha megnézem, hogy ez a legolcsóbb, akkor meg nem is értem mit szeretne az értő magyar közönség ettől a készüléktől. Hype az nincs na ez igez, de ettől még használható.

    "Technológiai problémák nem fordulnak elő az Apple készülékeinél." - Ulkesh

Új hozzászólás Aktív témák