Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iknight

    senior tag

    válasz rumos14 #39 üzenetére

    Nem fikázom, vannak dolgok amiben jobb, cask mondtam hogy multimédiában sokkal jobb, és ez kétségtelen, tedd fel a MortPlayer aztán hasonlitsd össze a feleségedével gyorsaságban, használhatóságban, és designban.
    Nem a design miatt vettem iphone, énis legalább annyira elleneztem mint te annak idején, de mikor bejött az első még tavaj, magyarországon etanolnak számitott, akkor nevetségesen olcsón hozzá tudtam jutni egy külföldi ismerősömnek hála. Igen ezért vettem meg mert akkor senkinek nem volt még magyarországon, és vagány volt. De utána azért lett 3-g is mert nagyno jó. Volt htc kaiserem is, arra nem mondhatod hogy a designről szól. Jahh és egy htc touchról váltottam az iphonera. Van tapasztalatom windows mobil terén elég hosszútávon, de neked nincs az iphone terén annyira, hogy véleményt tudj róla alkotni. Te csak azt látod hogy stevy nyomja a humbukot, meg mindenféle újgazdag paraszt hülye gyereke azzal jár, és ebből leszűröd hogy szar. Annyi már nem zárt a dolog, ugyanis küldső cégek is efjlesztenek rá programokat, a fring is van rá, electronic arts stbstb olyan nevek amiket nem kell bemutatni. De zárjuk le a dolgot. Addig még nincs olyan telód legalább 1-2 hónapig úgy hoyg foglalkozol is vele, tenni akarsz rá programokat stbsb addig nem is fog jobban tetsznei, mert a windows mobillal van több éves tapasztalatod is akár, ismered minden csinját binját, úgy könnyebb szeretni, mert tudod mi mindenre képes. De az iphone-t enm ismered, és nem tudod hoyg mire képest. Jah és annyit hogy a nagy változások a windows mobilban, az iphone hatására kezdőttek meg(újjal kezelés, a komolyabb multimédiás képességek, és odafigyelés a designra stbstb) úgyhogy neked ha más nem is ennyi hasznod van belőle

    Akik jó békét tudnak kötni, azok sohase győznek a háborúban.

Új hozzászólás Aktív témák