Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zord01

    senior tag

    Egyébként, csak hogy korrekt legyek. Igen, el tudom képzelni, hogy valaki ilyet használjon másodlagos telefonnak, üzleti mobilnak, PDA, vagy tablet helyet. De én tényleg nagyon nehezen hiszem el, hogy van olyan ember, aki ezt elsődleges telefonnak akarná használni, és napi 10-en x órát szeretne ennek a "társaságában" tölteni.
    Ezzel nem lehet elmenni futni, bringázni, diszkóba, ilyenek. A puszta méreteivel rengeteg mindenben korlátoz.
    Én nem szeretem, ha egy telefon "érzékelteti" a jelenlétét a méretei miatt. Nekem már a 4 col is nagy, bár van olyan ismerősöm, aki majd megdöglik egy Note-ért. De ez... ez már tényleg túl megy minden határon.
    Lehet Ipad 2 mini-ben már GSM modul is lesz.
    Én komolyan NEM-ÉR-TEM. :W

    (#40) Cyberpunk válasza zord01 (#39) üzenetére
    Speciel a léte maga nem zavar, tőlem 10 colos "telefon" is lehetne, a baj csak az, hogy annyira elmentek a gyártók ebbe a szerintem nem pozitív irányba, hogy a kisebb telefonokat totálisan elhanyagolják. Konkrétan ma nem lehet kapni kicsi, de sokat tudó telefont. Ez a bajom. És mikor egy ilyen 6+7+8 colos izét látok, egyből az ugrik be, hogy oké basz.+, jövőre se fogok tudni telefont venni, csak egy minimum 4+ colost tepsit. Ami meg nem kell... Hát ez a bajom. Ha legalább egy normális, kicsi telefon lenne, pont lexarnám, hogy az emberek 90% mekkora barom. Csak hát a fogyasztói társadalom arról szól, hoagy 90%-nak kell gyártani, a maradék 10% forduljon fel. Kezdem érteni hogy érezheti magát, egy 120 nő ruha vásárláskor...

    [ Szerkesztve ]

    ***Valaki gyártson már egy normális FeaturePhone-t!!! (9+3 gombsoros, CandBar, vékony, minőségi anyagból, 5+Mp kamera, Wi-Fi, GPS, zene, nagy akksi)***

Új hozzászólás Aktív témák